Soft

Sherri skandaloz tek Arditi mes nuses dhe vjehrrës, reagon aktorja: “Kjo do rrahur 5 herë në ditë”

Pas sherrit skandaloz të një dite më parë tek e “Diela Shqiptare” ku vjehrrë e nuse shkëmbyen akuza dhe sharje të rënda në përballjen mes tyre, ka reaguar aktorja shqiptare Rudina Dembacaj.

Read More »

‘’Franko po mbaron’’, trondit Tefta Radi! Çfarë ka ndodhur?

Një apel dëshpërues është raportuar ditën e sotme nga faqja JOQ, dërguar nga të afërm të Francesk Radit. Sipas saj, këngëtari i njohur është shtruar mëngjesin e sotëm në urgjencën e Tiranës.

Read More »

Skandali në spital/ Pacientja: “Zoteri, po të incizoj dhe do të nxjerr në televizor”, përgjigjia e mjekut do t’ju shokojë

Një skandal është raportuar në spitalin e syve në Prozëren, ku një paciente ka pritur afro 40 minuta me copëz të xhamit në sy doktorin që nuk gjendej në vendin e punës.

Read More »

Debati nuse-vjehrrë tek Arditi, ja reagimi i fortë i aktores shqiptare

“Vjehrra ideale per ta rrahur 5 here ne dite”. Keshtu shkruan ne nje foto, aktorja Rudina Dembacaj, teksa ka publikuar debatin qe ndodhi edhe njehere te dielen mes mesueses nga Kucova dhe Vjehrres nga Saranda. edhe gjate debati qe ndodhi ...

Read More »

Pamje të rralla të “pushtimit” të ambasadës gjermane në korrik 1990

Një kronikë e gjatë e ngjarjeve të ambasadave korrik 1990 është publikuar nga mediat gjermane. Janë pamje të panjohura të atyre ngjarjeve. Më 3 korrik të vitit 1990, një kamion me katër burra kaloi murin e ambasadës gjermane në Tiranë, ...

Read More »

Shtatë gjërat që bëjnë foshnjat në barkun e nënës

Në mesin e shumë pyetjeve që bëjnë çiftet derisa gruaja është shtatzënë, është edhe ajo se “çfarë është duke bërë foshnja në bark?”. Hulumtuesit kanë arritur të zbulojnë së paku shtatë gjëra që bëjnë të palindurit gjatë nëntë muajve: 1. ...

Read More »

Sherri nuse-vjehrrë/Flet Armando: Egla i tha mamasë “do të fus…”

Edhe një herë divorci mes Eglës nga Kuçova dhe Armandos nga Saranda u kthye në qendër të vëmendjes ditën e sotme. Këtë herë nuse e vjehrrë u përballën mes tyre në emision live dhe në përfundim të debatit ka qenë ...

Read More »

Pasojat e frikshme të xhelozisë së ‘sëmurë’

Një djalë i hodhi acid të dashurës së tij në fytyrë dhe më pas i vuri asaj flakën, gjithçka për shkak të xhelozisë. Vajza, e njohur vetëm me emrin Yekaterina M, deklaron se partneri i saj Vyatcheslav, i hodhi asaj ...

Read More »

Kjo është gjyshja më seksi në botë…!

Ajo ndoshta është gjyshja më e pashme në rruzullin tokësor. Po flasim për “blogeren” 47-vjeçare Zaklina, e cila kohët e fundit është bërë shumë e famshme nëpër rrjetet sociale. Gjyshja nga Serbia poston rregullisht foto të vetes me rroba të ...

Read More »

Përse seksi sekret është tmerrësisht joshës?

Kur çiftet angazhohen në marrëdhënie seksuale sekrete, kjo ndodh zakonisht kur përfshihen në një marrëdhënie me një partner të ri. Kënaqësia seksuale arrin pikun gjatë vitit të parë të marrëdhënies dhe më pas bie në mënyrë të qëndrueshme. Eksitimi i ...

Read More »