Soft

Interesante, ja çfarë ndodh kur një pasagjer vdes në avion, ç’bëhet me trupin

Një fakt mjaft interesant vjen për udhëtimin ajror. Kjo e fundit është një ndër mënyrat më të përdorura të udhëtimeve. Kështu, mijëra pasagjerë fluturojnë çdo vit me avion dhe sipas statistikave një përqindje e vogël e tyre ndodh që edhe ...

Read More »

Ngacmonte nxënëset, njihuni me drejtorin maniak. Ja fjalët që i tha të vëllait pasi u arrestua (Foto)

Disa ditë më parë u raportua një rast, ku nëj drejtor në Kucovë, kishte një afrimitet të tepruar me nxënëset e shkollës. Më pas, 63-vjeçarin Aljaz Ajazi në fshatin Kozare. Personi në fjalë u arrestua nën akuzën e “veprime të ...

Read More »

Njerku rreh vogëlushin për vdekje, shokuese si u shfajësua në Polici

Troy Reed vrau me gjakftohtësi foshnjën e të dashurës së tij dhe më pas me cinizmin më të madh i telefonoi policisë. Madison Parker vetëm 16 muajsh kishte pësuar fraktura të tmerrshme në kafkë dhe kishte më shumë se 50 ...

Read More »

Gruaja e paftuar i hyn në emision LIVE, mes lotësh tregon arsyen

Moderatori shqiptar nga Kosova Shpëtim Desku është përballur me një të papritur gjatë emisionit të tij. Ai ka patur të ftuar disa këngëtarë, por papritur një grua i hyn në studio në fund të emisionit dhe tregon hallin e saj. ...

Read More »

Video që po bën bujë, modelja rreh në transmetim live prezantuesin

Një modele seksi goditi prezantuesin në transmetim direkt, pasi ky i fundit e preku në mënyrë të papërshtatshme. Bukuroshja pas incidentit braktisi edhe studion televizive. Protagoniste e ngjarjes ishte Rayssa Teixeiro Melo ishte e ftuar për të demonstruar mënyrën korrekte ...

Read More »

Katër rregullat e arta për gjumë të shëndetshëm

Bini në gjumë 30 minuta ose më pak, nuk zgjoheni më shumë se një herë gjatë natës, flini në pjesën më të madhe të kohës që qëndroni në shtrat (rreth 85%) dhe qëndroni zgjuar për 20 minuta pasi keni fjetur. ...

Read More »

VIDEO/ “Kam të dashur dhe jam besnike”, vajza ndryshon mendje kur sheh limuzinën

Një djalë ka vendosur t’i bëjë një “test” një vajze në një stacion autobusi. Eksperimenti është zhvilluar në Majemi të SHBA-ve. Djali pasi takon vajzën që shihet në video, përpiqet t’a bindë atë për të dalë me të. Por fillimisht vajza ...

Read More »

Tropojani kërcënon me jetë Missin shqiptar: I nxori fotot nudo 100% të së motres

Egla Harxhi është “Miss Shqipëria 2007” dhe prej kohësh po zhvillon karrierën e saj si modele në Francë. Mirëpo kohët e fundit Egla është bërë pjesë e një incidenti që sipas saj mund të përfundojë në tragjedi. Për të promovuar ...

Read More »

6 ‘vrasësit’ e fshehur në etiketat e ushqimeve, ja si t’i lexoni mes rreshtave

Si të zgjidhni vezë organike, apo bukën që nuk është gatuar me fosfate. Rreziqet e fshehura te ushqimet janë të shumta për shëndetin dhe e vetmja mënyrë për të mbrojtur veten është të lexoni në etiketë. Ajo është karta e ...

Read More »

Video/ Modelja me bikini i vërsulet prezantuesit pasi i preku të pasmet

Ai i prek të pasmet dhe kjo mjafton që modelja të acarohet dhe të sulmojë prezantuesin në transmeton LIVE. Prezantuesi mbante një dorë një krem dielli të cilin donte ta aplikonte në trupin e brunes seksi. Seksbomba ka marrë kremin ...

Read More »