Soft

Rrëfimi/ Shqiptarët e diasporës shpikin teknologji të re, krijohen vende pune edhe në Prishtinë

Njihuni me tre vëllezërit, të cilët të tre janë me kualifikime superiore nga Universiteti Lund në Suedi, ndër më të mirët në botë; ndërsa, i bashkon edhe interesimi i madh për teknologji dhe sipërmarrësi.

Read More »

Shokuese/ 14 vjeçarja rrëfen: ‘’Jam shtatëzënë me njeriun që dua më shumë në këtë botë, babanë tim’’

Një ngjarje shumë shokuese është raportuar nga Kili. Mësohet se Itzel është një vajzë kiliane vetëm, e cila postoi në Facebook një fotografi duke treguar se ishte shtatzënë.

Read More »

Njihuni me golin më të pabesueshëm në histori (Video)

Historia e futbollit ka parë shumë gola të mrekullueshëm, të cuditshëm, dhe të pabesueshëm.

Read More »

Gjysh dhe baba në të njëjtën kohë, njihuni me 23 vjeçarin ‘’seksi’’ (Foto)

Të tillë histori nuk keni dëgjuar kurrë. Një djalë 23-vjecar, është bërë baba dhe gjysh. Si fëmijë, Tomi dhe kusherira e saj, Amy, kanë qenë të afërt, por gjatë viteve, ata u rritën ndaras dhe larg njëri tjetrit.

Read More »

Shokuese/ Automjeti godet rëndë nënën dhe fëmijën në vijat e bardha (Video)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Buenos Aires të Argjentinës, ku një nënë është goditur taksa po ecte në vijat e bardha, së bashku me foshnjen e saj të cilën e kishte në karrocën e fëmijës.

Read More »

Do çmendeni nga kjo sfidë e re në Instagrami, heqin pantallonat dhe…(Video)

Sfidat në Instagram po shokojnë të gjithë. “Hot Toolbox Challenge”, e cila është tashmë një sukses në rrjetet sociale.

Read More »

Ekspertët këshillojnë, ja çfarë duhet të bëni që të kënaqeni plotësisht gjatë marrëdhënieve seksuale

Marrëdhëniet seksuale jo gjithmonë janë të suksesshme, dhe për këtë ndikojnë shumë faktorë. Mosha, shëndeti, jetesa, dhe e fundit, por më e rëndësishmja, ajo se si ndjeheni në marrëdhënie. Edhe pse ka shumë shtesa që mund ta rrisin epshin tuaj, ...

Read More »

Tiranë/ Vajza i kërkon t’i shohë penisin në messenger, ai e bën por i ndodh ajo që nuk e mendonte kurrë

Një djalë nga Tirana mori befas një kërkesë nga një vajzë e panjohur për të folur. Ai e pranoi dhe pasi biseduan disa çaste, vajza i kërkoi të flisnin për tema seksuale. Pas disa kohësh biseda arriti në atë nivel ...

Read More »

Historia/ Fotoja prekëse që po thyen rrjetet sociale

Ky është momenti prekës kur dy prindër me sëmundje vdekjeprurëse shtrëngojnë duart e njëri-tjetrit si për t’i thënë lamtumirë për herë të fundit. Çifti Julie dhe Mike Bennet u përball me vdekjen së bashku pasi të dy u diagnostikuan me ...

Read More »

Lexoni çfarë ka rezervuar dita e Shën Valentinit për secilën shenjë të horoskopit

14 shkurti është shumë pranë dhe me siguri të gjithë ju që jeni të dashuruar keni nisur përgatitjet e para, ndërkohë që ju të tjerët pyesni veten nëse kjo ditë e shenjtë për dashurinë do t’ju bëjë që të gjeni ...

Read More »