Soft

Momenti i tmerrshëm kur gruaja goditet nga rrufeja në plazh

Një grua braziliane është goditur nga rrufeja në një plazh pranë Sao Paulos. Videoja tregon gruan duke ecur përgjatë bregut të detit, në një ditë me shi, kur rrufeja e godet. Ajo menjëherë rrëzohet në tokë. Personi i goditur është ...

Read More »

Aksidenti i frikshëm i fëmijëve, heroi 2-vjeçar shpëton binjakun e tij

Kanë hapur sirtarët e dollapit për tu ngjitur sipër tij, dhe ajo qe ka ndodhur është kjo qe shihni në video. “Nuk isha i sigurte nëse duhej ta publikoja këtë video.” Ricky Shoff, babai i dy binjakeve vetëm 2 vjeç, ...

Read More »

Pakujdesia bëri që 54- vjeçarin të jetojë për 18 vjet me dy pinca në trup

Historia e një 54-vjecari nga Vietnami ka shokuar të gjithë. 18 vjet më parë,  Ma Van Nhat iu nënshtrua një ndërhyrjeje kirurgjikale pas një aksidenti rrugor. Një dhembje barku e vazhdueshme pas operacionit e detyroi të kërkonte sërish këshillën e ...

Read More »

Ai i propozon për martesë, ajo… e pabesueshme çfarë i ndodh vajzës(Video)

Një surprizë që shumë vajza e duan, iu bë Endyugi Soedarsono, një vajze nga Teksasi. E veshur me rroba provokative, vajza u ftua të ngjitet në skenë nga i dashuri i saj Jeff Jackson, i cili mezi kishte arritur DJ ...

Read More »

Si t’i bëni përshtypje dikujt që në takimin e parë

Përshtypja e mirë tek dikush që sapo e keni njohur është dicka e vështirë. Sipas ekspertëve, 85 për qind e suksesit tuaj nuk vjen nga njohurit, por nga aftësia për t’u lidhur me njerëzit e tjerë, duke fituar besimin dhe ...

Read More »

Zyrtari kosovar flet për ‘’Motelet e seksit’’: Shpëtuam, mbarojmë punë me 10 euro!

Vitet e fundit, janë shtuar shumë ‘’Motelet e seksit’’ duke fituar kështu shumë vëmëndje dhe nga mediat, duke i cilësuar si një industri e vërtetë që iu mundëson klientëve privatësi të plotë, pasi nuk kërkojnë identitetin e tyre

Read More »

Ushqimet që kurrësesi nuk duhet t’i konsumoni në varësi të grupit të gjakut

Nëse jeni duke u përpjekur të humbisni peshë apo të përmirësoni shëndetin tuaj të përgjithshëm, mundohuni të keni parasysh ushqimet që duhet dhe s’duhet t’i hani në varësi të grupit të gjakut.

Read More »

Lexoni 15 mesazhet qe do të ”ndezin” fantazinë e partnerit tënd

Mesazhet janë një mënyrë shumë e mirë për ta bërë për vete partnerin tënd. Po ashtu, do t’ju ndihmojnë të afroheni me njëri-tjetrin pasi keni ditë pa u takuar.

Read More »

Ekspertët tregojnë sekretin, ja si të keni një seks të super të nxehtë

Ekspertët e seksit tregojnë së fundmi sekretin për një seks super të nxehtë. Ata japin disa këshilla. Merrni frymë, nxjerrni frymën. Sigurisht se këtë e bëni që të dy gjatë gjithë ditës. Por, a e keni ditur se duke i ...

Read More »

E dinte se do të vdiste pasi të lindte fëmijën, 34-vjeçarja merr një vendim që do t’ju prekë

Një histori e trishtë është rrëfyer nga një nënë 34-vjeçare. Ajo tregon si ka vendosur që të vazhdojë shtatzëninë e të sjellë në jetë vajzën e saj edhe pse i thanë se ajo ishte e “papajtueshme me jetën”. 34-vjeçarja Abbey ...

Read More »