Soft

Video/ Luftë femrash, kapje për flokësh, grushte dhe shkelma…

Sherr si ky nuk keni parë! Dy vajza kanë nisur të godasin njëra-tjetrën me grushte e shkelma dhe janë kapur për flokësh. Por nuk ka mjaftuar me kaq, vetem pak sekonta më pas situata ka ndryshuar tërësisht. Të gjitha vajzat ...

Read More »

Skandali, policët bëjnë seks në makinën zyrtare, videoja bëhet publike

Dy policë kanë vendosur të filmojnë veten e tyre tek bënin seks në makinë, pa marrë parasysh se ishin në detyrë dhe po iu bëhej thirrje për t’u marrë me një rast vjedhjeje. Rasti ka ndodhur në Rosario të Argjentinës, ...

Read More »

Një lugë çaji vaj ulliri në mëngjes dhe do befasoheni çfarë do t’i ndodhë trupit tuaj

Ju mund të përdorni vajin e ullirit për sallatë, ose mund të gatuani gjëra të ndryshme me të, por të merrni një lugë çaji çdo mëngjes është e gjitha që ju duhet për të parandaluar sëmundjet më të zakonshme kronike,  ...

Read More »

Kapriçot e motit, sot temperaturat 20 gradë, por ja cfarë do të ndodhë të merkurën

Teksa këtë të hëne termometri kapi 20 gradë, ditën e merkure ka mundësi për rrufe dhe parashikohen reshje lokale në të gjithë territorin. Pritet që reshje të dendura të ketë në zonat malore. Reshjet priten kryesisht në orët e mesditës, madje ...

Read More »

“Do të shtyp me makinë”, i riu kërcënon Encën, por përgjigja e saj e shokon

Enca njihet si një nga këngëtaret më të sulmuara dhe që rrallë herë ka reaguar. Por, jo gjithmonë ka qenë kaq e qetë dhe në rastin konkret nervat i ka shpërthyer ndaj një djali nga Prishtina. Djali teksa dërgoi bisedën pranë ‘JOQ’, tregoi ...

Read More »

Gruaja provokon të dashurin, por i ndodh dicka që nuk e priste

Një grua vendos të vërë në provë të dashurin e saj për të parë nëse ai do ta tradhëtonte apo jo. Në lojë hyn një vajzë e cila provokon djalin dhe arrin ti marrë puthjet. Shikoni videon për të parë ...

Read More »

Vajza provokoi të dashurin, por… ja sa u pendua më pas (Video)

Lojrat provokuese jo gjithmonë janë positive. Kështu ka ndodhur me një vajzë, e cila ‘’punësoi’’ një vajzë që të provokonte të dashurin e saj.

Read More »

Interesante, personaliteti juaj dallohet nga forma e fytyrës

Sic thuhet së fundmi, personaliteti i njeriut varet prej shumë faktorëve, është e vërtetë se forma e fytyrës jep disa tipare, që mund të ndërlidhen me personalitetet. Psikologët theksojnë se duke vështruar formën e fytyrës së një personi, është e ...

Read More »

Prekëse/ Përpiqet të mbrojë vajzën, gruaja qëllohet me thikë (Video)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Kinë, ku një grua është qëlluar me thikë, pasi po përpiqej të mbronte vajzën e saj. E gjithë ngjarja është filmuar dhe është bërë virale në internet.

Read More »

Në shitje vetura në të cilën është vrarë Tupac, njihuni me çmimin marramendës (Foto)

Së fundmi ka dal në shitje BMW-ja, në të cilën është vrarë reperi i të gjitha kohërave Tupac Shakur. Mësohet se cmimi i mjetit shkon dëri në 1.5 milion dollarë.

Read More »