Soft

50-vjeçarja nga Greqia bie në dashuri me shqiptarin, por, e pabesueshme çfarë i bën ai

Ajo është 50 vjeçe por pasionin e jetës kishte marrëdhënien me një djalë të ri. Ndaj i vuri qëllim vetes ta kthejë ëndrrën në realitet kur njohu një djalosh të ri në moshë.

Read More »

Rrëfimi prekës/ 39-vjeçarja mes lotësh: “Më duhej ta vrisja, në mos do të vriste ai mua”

Një rrëfim prekës vjen nga një grua e cila ka kaluar një traumë në jetë. Ajo ka qëlluar për vdekje ish – bashkëshortin e saj, pasi ky i fundit i drejtoi armën dhe e qëlloi në fytyrë, duke e lënë ...

Read More »

Studimi këshillon: Ky është sekreti për të përmirësuar marrëdhënien tuaj seksuale

Marrëdhënia seksuale mund të mos jetë gjithmonë e mirë, edhe pse ju si cift mund të shkoni mirë. Gjithmonë ka vend për t’a përmirësuar atë. Kush është sekreti? Nuk janë lodrat e seksit, por është udhëtimi.

Read More »

Hudhër dhe mjaltë, ja ‘’magjia’’ që ndodh në trupin tuaj

Receta me dy produkte bio, është ajo që nuk duhet të mungojë në asnjë vend. Hudhra është një nga bimët më të përdorura në kuzhinat e gjithë botës. Ajo ka një shije të veçantë dhe shumë fuqi shëruese.

Read More »

Rrëfimi/ Burri shokon, nuk do t’a besoni çfarë më detyronte gruaja t’i bëja gjatë seksit

Nëse deri sot keni dëgjuar për meshkuj të dhunshëm në seks, atëherë, së fundmi ka ardhur një rrëfim për një burrë që ankohet për një grua ‘’të pashpirtë’’ në seks. Ajo e detyronte ti bënte seks oral gjatë ciklit menstrual ...

Read More »

Ndërroi korsinë në autostradë, por shkakton një aksident të tmerrshëm

Një aksident i  frikshëm ka ndodhur në Mancester të Britanisë. Aksidenti që bllokoi autostradën për disa orë ndodhi për shkak të ndryshimit të korsisë. Sipas videos, ka qenë një drejtues i një BMW-je që ndërroi korsinë për shkak të trafikut ...

Read More »

Ja grimi që duhet të përdorni nëse mbani syze

Femrat që grimohet, tregojnë shumë kujdes me produktet që përdorin. Së fundmi, ekspertët e make-up-it kanë krijuar një artikull mbi grimin që duhet të përdorin femrat që mbajnë size.

Read More »

Zyrtare/ Vendoset data e nisjes së ‘Big Brother Albania 9’

Big Brother Albania 9 tashmë është më pranë publikut të tij. Pas një viti mungesë, rikthehet në ekranet shqiptare shtëpia më e famshme. Por kur? Dihet prej kohësh se do të nisë në muajin Mars, por siç duket jo në ...

Read More »

Plot 27 mijë prostituta në një vend, njihuni me kryeqytetin botëror të seksit

Është një vend në botë, ku prostitute nuk kanë fund. Me sloganin “Djemtë e mirë shkojnë në parajsë, djemtë e këqinj shkojnë në Pattaya’’, ky vend është cilësuar si kryeqyteti botëror i seksit. Mijëra meshkuj vërshojnë aty për të bërë ...

Read More »

Skandal në Gramsh, djali e ngacmon, vajza e ‘’masakron’’ me grushta

Gjimnazi “Shefqet Guzi” në Gramsh është shokuar ditën e sotme, ku dy nxënës janë përleshur me njëri tjetrin. Mësohet nga raportimi i një student për faqen JOQ, se një gjimnazist godet i pari shoqen e tij të klasës, më pas ...

Read More »