Soft

“Marrëdhënie seksuale me pagesë?” Sa kushton një prostitutë online në Tiranë?

Nuk janë të pakta rastet që kemi raportuar, ku femra të shumta shesin trupin e tyre kundrejt pagesave të kënaqshme. Një rast i tillë është ky që na sjell një mesazhdërgues, i cili jeton jashtë Shqipërisë. Ai na tregon në ...

Read More »

Ja cfarë bëjnë dy binjakët ndersa prindërit e tyre flenë

Binjakët 2 vjeçar nga Tampa në Florida janë kapur nga kamerat e dhomës së gjumit teksa bëjnë “party” kur prindërit e tyre flenë. Vëllezërit e vegjël Andrew dhe Ryan nuk i zbatojnë rregullat e gjumit. Ata nisin të luajë me ...

Read More »

Njihuni me gjërat që kurrësesi nuk duhet t’i bëni tani në fillim të pranverës

Sipas disa besimeve, janë disa gjëra që nuk duhet t’i bëni në fillim të stinës së pranverës.

Read More »

Njihuni me eksperiencat më të çmendura të marrëdhënieve seksuale në makinë

Gjithnjë ka arsye që duhet të largohesh nga shtëpia për të bërë seks dhe duket se veturat janë një vend perfekt – një dhomë hoteli e vogël me rrota. Megjithatë është një eksperiencë e vështirë, pasi shpesh herë mund të ...

Read More »

Rrëfimi/ Jam e dashuruar me shokun më të mirë të vëllait që pas një nate të ‘’zjarrtë’’ që kalova me të, por…’’

Një vajzë rrëfen një histori të trishtë të jetës së saj. Ajo tregon se nuk mund t’a harrojë shokun e vëllait që pas natës së nxehtë që kaluan. Vajza shkruan:

Read More »

Bar- Kafe në SHBA ‘’çmend’’ klientët, kamarieret seksi shërbejnë topless (Foto+16)

Në Uashington, SHBA është hapur një bar- kafe ku kamarieret shërbejnë thuajse lakuriq, duke tërhequr kështu më shumë klientë. Ky vend quhet Bar Bikini.

Read More »

Ekspertët ‘’turpërojnë’’ meshkujt, ja vesi më i keq i tyre gjatë seksit

Ekspertët flasin për vesin më të keq të meshkujve gjatë aksit seksual. Ata tregojnë se shumë meshkuj bien në gjumë pas aktit, por disa prej tyre mund të përfundojnë në depresion gjithashtu.

Read More »

E tmerrshme në Tiranë, maniaku nxorri jashtë organin gjenital në urban dhe… ja si përfundoi vajza

Një denoncim banal ka ardhur në faqen JOQ, ku një vajzë është ngacmuar seksualisht në urban. Kur maniaku përballë saj, i cili siç duket nga pamjet është i ri në moshë ka nxjerrë jashtë organin gjenital, e reja e ka ...

Read More »

Big Brother/ Vajzat lezbike mes njëra- tjetrës: “Ke ndonjë siklet? Ke dy ditë s’më flet me gojë”

Një risi në BB, është dhe cifti i lezbikeve. Ato deklaruan se hynë në shtëpi edhe për të fituar dashurinë e njëra-tjetrës që kohët e fundit ishte shuar.

Read More »

Jini të vëmendshëm! Këto janë gjërat bazë që duhet t’i dini për shitjet online

Faqet online për veshje apo kozmetikë, padyshim që është hobi i të gjithë femrave.

Read More »