Soft

Epike/ Femrat i ngacmojnë seksualisht, ja si reagojnë meshkujt (Video)

Meshkujt nuk janë të vetmit që ngacmojnë seksualisht, por edhe femrat. Por, si është reagimi i palës tjetër?

Read More »

Eksperimenti social/ Çifti lezbikesh puthen në rrugë, ja reagimi i kalimtarëve (Video)

Një eksperiment social ka vënë në dukje mendiminq ë njerëzit kanë për lezbikët. Në këtë eksperiment janë instaluar kamera në një zonë të Londrës, që ka filmuar shikimet e tyre kur ato vepronin njësoj si çiftet normale.

Read More »

Pas shumë vitesh trasmetim, ‘përfundon’ Zonë e Lirë?

Thashethemet se Arian Çani do të largohet nga Shqipëria, kanë sjellë pyetjet se cfarë do të ndodhë me emisionin Zonë e Lirë. Në fakt, nuk bëhej fjalë thjesht për një thashethem, por për një deklaratë të bërë nga vetë prezantuesi ...

Read More »

Ministri i Brendshëm shokon të gjithë: Kam shkelur ligjin

Një ngjarje e rrallë raportohet të ketë ndodhur në Australi, ku ministri i Brendshëm i vendit është dorëzuar në polici sepse kishte përdorur telefonin ndërsa ishte në timon në makinë.

Read More »

Shkenca përparon. Njihuni me kukullën e seksit që përjeton orgazmën (Video)

Shkenca ka habitur me krijimtarinë e fundit. Bëhet fjalë këtë herë për kukullën e seksit, Samantha, e cila ka G-spot (zonë erogjene në vaginë që është në gjendje që të përjetojë orgazëm) dhe mund të shfaqë emocione njerëzore.

Read More »

Mjekët këshillojnë: Bëni sa më shumë seks anal

Seksi anal këshillohet nga mjekët, por cfarë duhet të keni parasysh. “Cosmopolitan.com” ka marrë përsipër të hedhë dritë mbi këtë akt, duke pyetur 5 mjekë për seksin anal dhe për arsyet se përse duhet apo s’duhet bërë. Ja çfarë thonë ...

Read More »

‘’Fuqia e Gruas’’, ja si do e përballonte një femër ndërhyrjen e fëmijëve në një intervistë zyrtare (Video)

Pas videos së intervistës së BBC, ku dy fëmijë u futën në dhomë, shumë imitime kanë ardhur më pas.

Read More »

I kërkoi të dashurës t’a bëjnë treshe, reagimi i saj do t’ju shokojë (Foto)

Një bisedë shumë banale është parë nga një cift, ku djali i kërkon të dashurës së tij t’a bëjnë treshe.

Read More »

Dëshironte t’i bënte përshtypje vajzës që pëlqente, por…përfundoi shumë keq (Video)

Një situatë shumë e sikletshme, e dhimbshme dhe komike është parë nga një 18-vjeçar, i cili dëshironte t’i bënte përshtypje vajzës që pëlqen.

Read More »

Bllokohet trafiku, shoferët shikojnë çiftin teksa bëjnë seks në ballkon (Video +18)

Disa kamera të rastësishme nga autostrada kanë filmuar një cift teksa bëjnë seks në ballkon, duke u bërë virale për shuëm pak minuta në mbarë botën. Mësohet se ngjarja ka ndodhur në Spanjë. Në video shihet qartazi burri dhe gruaja ...

Read More »