Soft

Kjo vajzë u pushua nga puna në ditën e parë, “se ishte shumë e bukur”

Një 24-vjeçare në Britani, operatore televizive dhe asistente prodhimi është pushuar nga puna, pasi ishte tepër e bukur. Ema Hulse ka denoncuar kompaninë “Unit TV”, pasi vetëm pak minuta kishte në punë, por papritur e pushuan. Arsyeja e pushimit nga ...

Read More »

Kjo bukuroshe seksi është vrasësja më e rrezikshme në botë, me fytyrë engjëlli

Ajo është vetëm 28-vjeçe por dyshohet të jetë një prej femrave më të rrezikshme në botë, e akuzuar si autorja e vrasjes së vëllait të diktatorit Kim Jong Un. Doan Thi Huong u arrestua në Malajzi pas vrasjes së Kim ...

Read More »

VIDEO/ E zhdukin për 40 sekonta, katër burra marrin peng vajzën në mes të ditës

Një skenë e frikshme si nëpër filma është kapur nga një kamera në një qytet të Meksikës. Ngjarja ka ndodhur në mes të ditës, ku katër persona marrin peng një vajzë. Pasi e nxjerrin nga Mercedes-i i saj, pengmarrësit e fusin ...

Read More »

I ofron mijëra dollarë për t’i blerë qenin, por përgjigja e të pastrehut është prekëse

Një djalë i ri ka bërë një eksperiment social. I riu ka gjetur disa persona të pastrehë që mbajnë qen dhe u ka ofruar një tufë me para për t’ua blerë. Por, ata të vendosur i janë përgjigjur që nuk ...

Read More »

“Arma” e re kundër terrorizmit, vendi që stërvit shqiponjat për të rrëzuar dronet

Franca prej kohësh është duke stërvitur shqiponjat për të kapur dhe rrëzuar dronët. Këto masa vijnë pas frikës për ndonjë sulm terrorist përmes këtyre pajisjeve që komandohen në distancë. Shqiponjat stërviten në kampin ushtarak të Mont-de-Marsan, në jugperëndim të vendit. Ato janë ...

Read More »

Polici hap valixhen e pasagjerit në aeroport, shokohet kur sheh cfarë kishte brenda

Policia turke ka zbuluar një grua në aeroport që ishte fshehur në valixhe dhe po tentonte të kalonte ilegalisht kufirin. Sipas medieve turke, mësohet se policët kanë dyshuar për përmasat e valixhes dhe i kanë kërkuar pasagjerit ta hapte atë, dhe ...

Read More »

“Nuk mund të dal me ty”, vajza ‘hidhet në sulm’ kur mëson pasurinë e djalit me karrocë

I riu që shihni në video nuk është invalid, por ka dashur të tregojë se femrat mund të bëjnë “gjithcka” për një mashkull që ka shumë para. Ai pasi ka planifikuar gjithcka, është ulur në karrigen me rrota dhe ka provokuar ...

Read More »

Dieta e “emergjencës”, ja si të hiqni 5 kg në vetem 3 ditë!

Keni një eveniment të rëndësishëm këtë javë, por fustani që keni zgjedhur për të veshur nuk ju qëndron mirë, sepse keni shtuar disa kilogramë? Kjo nuk duhet të shërbejë si një pengesë për të mos qenë pjesë e atij evenimenti. ...

Read More »

Video +18/ Vajza lë nam në palestër, pas sherrit i heq të gjitha rrobat. Ja ç’ndodh

Një video e pazakontë është regjistruar në një palestër në Michingan. Një vajzë fillon debatin me punonjësin e palestrës, por nuk është kjo që ka tërhequr vëmendjen. Vajza pas pak fillon e zhvishet dhe lëviz nudo nëpër palestër. Arsyeja ishte zënka që ...

Read More »

Kryeministri Edi Rama pranon Lulzimin në kabinetin qeveritar

Kryeministri Edi Rama ka përzgjedhur si këshilltar në kabinetin e tij Lulëzim Rafunën. Rafuna është shtetas kosovar dhe ka qenë drejtor i Doganave në Republikën e Kosovës. “Faleminderit Lulëzim Rafunës që pranoi rolin e këshilltarit në kabinetin e kryeministrit të ...

Read More »