Soft

Gjoksi juaj nuk ka formë simetrike? Ajo që mjekët tregojnë do t’ju trembë

Femra, ndoshta ju ka lindur në mendje pyetja se përse njëri gji është pak më i madh se tjetri, për këtë mjekët kanë një përgjigje. Ata tregojnë se të gjithë kështu janë, madje si pjesët e tjera të trupit që ...

Read More »

Vazhdon loja ‘’Laje makinën’’, ja përgigjia epike e radhës nga pronari(Foto)

Shakaja ‘’Lajme makinën o Gzim’’ jo gjithmonë përfundon me shaka,  mesa duket se ka njerëz që e marrin seriozisht, ose thjesht luajnë. Së fundmi është raportuar një tjetër shaka me lojën e preferuar të shqiptarëve. Duke shkruar “Laje Shpëtim”, ata ...

Read More »

Ai po ju tradhëton! Femra, kurrësesi mos i injoroni këto shenja të tij

Femra, duhet të tregoheni të kujdesshme, ja shenjat që tregojnë qartazi që ai ju tradhëton. Ju tregojmë disa teknika, të cilat nuk janë shumë të vështira, madje ato janë duke “bashkëjetuar” gjatë gjithë kohës me ju dhe me marrëdhënien tuaj, ...

Read More »

Studimet përgjigjen: Ja arsyeja shokuese përse kumarxhinjtë nuk mund ta lenë bixhozin

Të luash bixhoz, është një lojë e rrezikshme. Sipas ‘’ekspertëve’’ në këtë fushë, një humbje e ngushtë ju bën të doni ta vazhdoni lojën. Shkencëtarët mendojnë se e kanë identifikuar mekanizmin në tru i cili i nxit kumarxhinjtë problematikë të ...

Read More »

Mahnit amerikani, tregon se është fansi i Majkut dhe këndon këngën e tij (Foto)

Majku është i dëgjuar dhe i preferuar në të gjithë botën. Një 20-vjeçar nga Texas ka publikuar një video në Instagram duke kënduar këngën ‘Fund’ të reperit kosovar, Majk.

Read More »

Infermierja në QSUT kalon caqet! Nuk do t’a besoni se çfarë ka veshur (Foto)

Infermieret ndonëse kanë një kod etik për veshjet, sërish nuk e respektojnë. Ditën e sotme në redaksinë e JOQ.al ka ardhur një denoncim për një zonjushë të re në moshë, e cila punon në Qendrën Spitalore Universitare “Nënë Tereza” në ...

Read More »

E rëndë/ I vdes fëmija, nëna e pakujdeshme shokon me deklaratën e saj

Një histori prekëse është rrëfyer nga Cassandra Jackson, e cila thotë se i vdiq djali 10¬ vjeçar nga mbytja, ndërsa flinte në shtratin e tij, shumë kohë pasi kishte dalë nga pishina. Sipas Jackson, djali i saj kishte qenë duke ...

Read More »

Shokuese/ Zysha i demostron nxënësve në klasë si lindet fëmija duke ngritur këmbët, dhe… (Video)

Një ngjarje e pabesueshme ka ndodhur në një gjimnaz në Panama, ku një mësuese shpjegoi nxënësve të saj vështirësitë e shtatzënisë në një moshë të re, megjithatë, shumë njerëz menduan se ishin teknika masturbimi.

Read More »

Lind fëmija ‘’alien’’, i pabesueshëm veprimi i nënës së tij (Foto)

Një fëmijë ndryshe nga të tjetër ka ardhur në jetë nga një grua në Indi. Mësohet se fëmija kishte një kokë të vogël dhe sy të mëdhenj dhe se nëna e tij 35-vjece e ka refuzar atë.

Read More »

Amvisa shokon të gjithë, e pabesueshme ajo që gjen në vezë pasi e zien (Foto)

Një grua nga Skocia ka shokuar të gjithë pas asasj që gjeti në vezën e zier. Sally Thomson nga Cumbria ka zier gjashtë vezë pule dhe pasi e ka qëruar njërën prej tyre, ka nisur ta hajë.

Read More »