Soft

Pushimet “e cmendura” të fëmijëve të pasur…

“Ata kanë më shumë para se ju dhe kjo është ajo çka bëjnë”. Kjo është fjalia që prezanton faqen “Rich Kids of instagram”, një llogari e cila ka arritur të tërheqë rreth 376 mijë ndjekës. Në këtë llogari postohen foto ...

Read More »

Dallimi mes femrave që kam takuar dhe asaj me të cilën dua të martohem

Më duhet të rrëfej: kam harruar të numëroj se me sa femra kam kaluar, kam pasur marrëdhënie, kam dalur ose kam rënë në dashuri me to. Nuk shoh asgjë të gabuar në shijimin e kohës duke eksploruar edhe seksualitetin tim ...

Read More »

Historia e jashtëzakonshme e njeriut që la kokainën dhe u bë milioner

Nga Luana Ferreira, BBC Ndërkohë që Khalil Rafati kishte kaluar në overdozë me heroinë për herë të nëntë, mjekët po tentonin me sa mundeshin t’i shpëtonin jetën. Një i varur nga droga, që flinte në rrugët e Los Angeles, ai ...

Read More »

Pamje shqetësuese! Çifti bën seks në mes të autobusit (VIDEO)

Kjo është një nga videot më skandaloze e cila është publikuar në rrjetet sociale. Siç shihet edhe nga pamjet, ky çift ka zgjedhur të bëjë seks në autobusin me të cilin po udhëtonin, ndërkohë që mjeti ishte plot me pasagjerë ...

Read More »

Sarandë, hedhin rrjetat për peshk, por kapin Bombën e Luftës së Parë Botërore

Kujtuan se zunë një peshk të madh, por kur panë çfarë kishte në rrjetë u tmerruan. Në rrjetat e peshkatarëve në Sarandë bie një bombë rreth 300 kg, e Luftës së Parë Botërore. Peshkatarët e Sarandës kishin dal për gjueti ...

Read More »

Bëj seks me shefin tim por problemi është se zhvishemi në zyrë dhe…

E duam njëri-tjetrin shumë. Kalojmë mirë, por nuk jam e kënaqur me jetën seksuale që kemi, sepse unë kam nevojë çdo ditë për seks. Nuk kam qenë kështu, por nuk di as vetë se nga më vjen dëshira e pangopur ...

Read More »

Kafshë të rralla në Ballkan, filmimet fantastike brenda pyjeve të Pukës

Organizata për mbrojtjen e mjedisit, PPNEA, ka vendosur disa kamera të fshehta brenda në pyllin e Pukës ku janë filmuar pamje fantastike. Kontrolli i parë i kamerave-kurth na surprizoi me disa foto të mrekullueshme të Rrëqebullit të Ballkanit, një nenlloj ...

Read More »

Mbyllën një oktapod në kavanoz dhe ajo që ndodhi ishte befasuese

Oktapodët janë krijesa magjepsëse me 3 zemra dhe gjak ngjyrë blu. Të gjithë oktapodët janë helmues, por vetëm një lloj i tyre është vdekjeprurës. Thonë se mërziten nëse ata nuk kanë një problem për të zgjidhur, pasi janë me të ...

Read More »

Presin në mes pitonin 7 metra, horror ajo që gjejnë në trupin e tij (+18)

Një video shokuese eshte filmuar në Indonezi. Atje disa banorë kanë hapur barkun e një pitoni 7 metra të gjatë dhe brenda tij kanë gjetur trupin e një 25-vjeçari. 25-vjeçari Akbar Salubiro ishte shpallur i zhdukur prej ditësh nga familjarët ...

Read More »

Menduan se kapën peshk të madh, tmerrohen sarandiotët pasi shikojnë ç’kishte në rrjetë

Peshkatarët në qytetin e Sarandës kanë menduar se kanë kapur një peshk të madh, diçka me vlerë apo të veçantë që do të mund ta shisnin dhe të shtonin parà në xhepat e tyre, por edhe pse rrjeta rëndonte mjaftueshëm ...

Read More »