Soft

Vajza 17-vjeçare përdhunon djalin 19-vjeçar

Një 17-vjeçare amerikane rrezikon burgim të përjetshëm pasi akuzohet se ka përdhunuar nën kërcënimin e thikës një mashkull. Siç raportojnë mediat amerikane, 17-vjeçarja, Lestina Marie Smith, i zuri pritë një 19-vjeçari në Saginaë, në zonën qendrore të Michiganit. Nën kërcënimin ...

Read More »

Ishte shumë e nxehtë, politikani ndahet nga gruaja: S`e përballoja dot në shtrat

Një politikan ukrainas e ka lënë gruan e tij sepse ajo postonte foto shumë të nxehta online. ‘Bomba’ bionde e seksit, Alena Politukha, 32 vjeç, tha se i shoqi, Aleksandr Politukha thjesht u largua dhe nuk u kthye më kurrë, ...

Read More »

FOTO/ Deputeti demokrat luan “Candy Crash” në sallën e Parlamentit

Mesa duket seanca e fundit parlamentare ka qenë e mërzitshme për deputetin e opozitës Alban Zeneli. Ai është fotografuar teksa luante “Candy Crash” në sallën e Parlamentit.

Read More »

A keni punë stresuese? Rrezikoheni nga këto 5 lloje kanceri

Nëse po punoni nën stres, nuk është në rrezik vetëm tensioni juaj i gjakut. Sforcimi për ta bërë shefin/en të lumtur mund ta kënaqë atë, por nga ana tjetër ju rrezikon juve nga kanceri, ka zbuluar një studim i ri. ...

Read More »

Video skandaloze/ Nxënësit tallin mësuesin: O byt**q** , kthe përgjigje

“E duam një mësues që t’na shpjegojë, jo si ti, by**eq**”, këto janë vetëm disa nga fjalët me të cilat nxënësit e një shkolle i drejtohen mësuesit të tyre gjatë orës së mësimit. Siç duket edhe në videon e mëposhtme, ...

Read More »

Zbulojnë gjëra të pabesueshme në oborrin e shtëpisë

Nuk besojmë se ka ndonjë njëri që nuk do të dëshironte të gjente papritur një thesar të fshehur apo të bënte një zbulim të rëndësishëm arkeologjik. Por ka nga ata që janë realisht shumë me fat, pasi nuk u është ...

Read More »

Djali tradhëton të dashurën me dikë tjetër, por ja ‘’surpriza’’ e hidhur për të(VIDEO +16)

I njohur në rrjetet sociale për rrengjet që bën, këtë herë ai është ‘’djegur’’ vetë. Ai ka përgatitur një rreng për të dashurën, por në fund është vetë ai që befasohet.

Read More »

Studiuesit: Urrejtja ndaj të tjerëve tregon sa inteligjent jeni

Sipas hulumtimeve të reja, edhe njerëzit me koeficient të lartë inteligjence dhe ata me koeficient të ulët, janë të prirë ndaj paragjykimeve dhe urrejtjes ndaj njerëzve të tjerë. Dallimi është në atë që kë e urreni, kjo varet nga ajo ...

Read More »

Video intime pas seksit, prezantuesja i shokon të gjithë(Video 18+)

Momentet intime nuk janë më private që pas krijimit të rrjeteve sociale. Gjesti i fundit nga Holly Hagan tregon se pohimi i lartpërmendur është mëse i vërtetë.

Read More »

Horoskopi tregon, ja jeta juaj sentimentale në vitin 2017

Në fillim të vitit të ri, astrologët kanë publikuar një përshkrim të shkurtër për jetën sentimentale të shenjave për këtë vit 2017.

Read More »