VIP

Avioni përfshihet në një incident, shpëton nga vdekja reperi i mirënjohur kosovar (Foto)

Një ndër reperët më të njohur në vend, njofton fansat e tij se ka shpëtuar për pak nga vdekja. Bëhet fjalë për Majkun.

Read More »

Ermal Mamaqi bën një postim komik, fansat e masakrojnë: Do t’i bëjmë report dhe… (Foto)

Një postim i fundit i Ermal Mamaqit nuk është pritur aspak me humor. Ai ka bashkuar foton e Rashelës, vajzës që e shoqëron në program me forma të lakuara me një foto të një vajze anoreksike, duke shkruar bashkangjitur fotos ...

Read More »

‘’Hot’’ dhe larg ‘’syve’’ të medias, njihuni me vajzën bukuroshe të Eminemit (Foto)

Pas 18 vitesh, vajza e Eminemit Hailie Scott Mathers fiton vëmendjen e medias. 21-vjecarja tashmë nga një bebe e ëmbël e parë në 1999 në klipin “Mockingbird”, është kthyer në një femër ‘’HOT’’.

Read More »

Ami flet për vjehrrën: Nuk do them që kam një marrëdhënie të shkëlqyer …

Rrallë ndodh që moderatorja e njohur Amarda Toska të flasë publiksht për familjen. Edhe në profilet sociale, hapësirën më të madhe ajo ia kushton biznesit dhe projekteve televizive. Por edhe kur është e ftuar në programe të ndryshme, përpiqet ta ...

Read More »

Samanta Karavella më seksi se kurrë, këngëtarja shfaqet me fustan transparent

Samanta Karavella shkëlqen me shfaqjen e saj të fundit. Këngëtarja shqiptare vazhdon të publikojë foto nga klipi i saj të cilin e shfrytëzoi edhe për set fotografik. Samanta shfaqet me një fustan transparent të Drenusha Xharrës, teksa për grimin është ...

Read More »

Gruaja e tij është pasanike, por Ledion Liço e pranon publikisht: Jam në borxhe

Prej disa vitesh bashkëjeton me një nga femrat më të pasura në Shqipëri, është mjaft i njohur si moderator dhe është mëse e kuptueshme kur të gjithëve na shkon mendja se ai është shumë i pasur. Por mesa duket kjo ...

Read More »

Detaji pikant, shikoni se si Ilda Bejleri e hutoi me gjoksin e saj jashtë italianin

Pa përfundimit të ndjeshjes Shqipëri-Itali, në të cilën u ndamë të zhgënjyer, Ilda Bejleri menjëherë ka intervistuar portierin e kombëtares italiane, Buffon. Por përtej intërvistës së tyre, në foton e publikuar nga vetë Ilda në Instagram vihen re sytë e ...

Read More »

Zbulohet sekreti, publikohen fotot nga dasma e fshehtë e Alketa Vejsiut…

Ka insistuar deri në momentin e fundit për të ruajtur sekretin e saj. Një përpjekje që e kishte nisur që nga ditët e para kur gjithçka qarkullonte nëpër Tiranë si një thashethem urban. Në ditët kur shkonte fshehurazi tek “Geraldina ...

Read More »

Fqinjët ankohen për Ivankën, vajzën superseksi të presidentit Donald Trump

Pas vendosjes në Washington, fqinjët i kanë uruar mirëseardhje Ivanka Trumpit dhe burrit të saj, Jared Kushner, duke u shkruar një letër, mirëpo ata tashmë kanë ankesa për sjelljet e tyre. Sipas Washington Post, në lagjen ku ndodhet shtëpia në ...

Read More »

Ish-banorja e “Big Brother” kapet mat, ç’janë këto skena në plazh?

Lisa Appleton është një ish-banore e Big Brother në Britaninë e Madhe e cila është kthyer në një personazh të famshëm falë paturpësisë për të bërë veprime nga më të çuditshmet vetëm e vetëm për të rënë në sy. Ajo ...

Read More »