VIP

Arrestohet ish-burri i Ana Oxa, këngëtares me origjinë shqiptare

Arrestohet ish bashkëshorti i Anna Oxa, këngëtares italiane me origjinë shqiptare. Sipas policise, 36 vjeçari Marco Sansonetti nga Brindizi është arrestuar pak ditë më parë në Zvicër për akuzën e dhunës dhe rrëmbim personi. I njohur se ka qenë bashkëshorti ...

Read More »

Turian Hyskaj rrëfen historinë e dashurisë me zyshën e “Petro Ninit”

Moderatori i njohur, Turian Hyskaj ka rrëfyer një histori shumë interesante nga koha e gjimnazit. Ai ka rrëfyer në “Xing me Ermalin” se ka pasur një përvojë shumë të veçantë në adoleshencë dhe një histori platonike dashurie. Turi ka shpjeguar ...

Read More »

Ndjekje si nëpër filma, Policia arreston shqiptarin me drogë në kufi me Greqinë

Policia greke ka arrestuar një shqiptar, pasi po tentonte të kalonte drogë nga Shqipëria në vendin fqinj. Sasia e drogës u kap në aksin Kapshticë – Siatitsa. 27-vjecari shqiptar ka tentuar t’i shmanget autoriteteve greke dhe bëri manovra duke shtuar shpejtësinë. ...

Read More »

Pas skandalit me Afërdita Dreshaj, këngëtari shqiptar ribashkohet me bashkëshorten

Skandali i bërë publik në media, ku u zbuluan mesazhet intime që këngëtarja Afërdita Dreshaj dhe reperi Agon Amiga shkëmbenin, solli dhe ndarjen e këtij fundit nga bashkëshortja. Vetë reperi disa ditë më vonë,  akuzoi Afërditën me fjalë të rënda ...

Read More »

Rrëfimi i modeles së njohur: Kemi pritur derisa jemi martuar për të bërë seks!

Modelja e njohur amerikane Ashley Graham në një intervistë për revistën “Elle” ka thënë se ka kryer marrëdhënie seksuale pasi është martuar. Modelja 29-vjeçare është martuar në vitin 2010 me Justin Ervin. “Nëse doni mund të më thoni ‘e çmendur” por ne ...

Read More »

‘Mos më thuaj lamtumirë’, poezia prekëse e babait për Ergi Dinin!

Dashamir Dini, i ati i këngëtarit Ergi Dini ka shkruar një tjetër poezi. Djali i tij u nda tragjikisht nga jeta si pasojë e një aksidenti me motor. Për këtë shkak ai ka ndërmarrë një nismë “Ergi Dini kundër aksidenteve”, ...

Read More »

Momente intime, ish-e dashura e Noizy-t nxjerr fotot nga arkiva

Jeta sentimentale e Noizy-t ka qenë gjithmonë një mister. Pavarësisht se reperi ka qenë një nga meshkuj më të komentuar sa u takon lidhjeve me femrat dhe flirtet e shumta, ai kurrë nuk ka pranuar publikisht asnjë romancë. Reperi i ...

Read More »

+18/ Modelja superseksi e pakujdesshme, i del ‘zogu’

Charlotte McKinney është një nga femrat më seksi e që është cilësuar si seks-simbol. Por duket se ndojëherë ajo nuk tregohet dhe aq e kujdesshme në daljet e saj. McKinney është fotografuar teksa është ulur por veshja e papërshtatshme bëri që ti dalin ...

Read More »

Zbulohen rrogat, ja sa paguhet Marina dhe Luana Vjollca

Marina dhe Luana Vjollca janë dy nga moderatoret me popullore të cilat prej vitesh punojnë në “Top Channel”. Deri më tani nuk ka pasur asnjë informacion se sa mund të paguhen bukuroshet, por duke parë jetën të cilën ato e ...

Read More »

Ju kujtohet Olta e Big Brother 3, nuk e besoni sa seksi duket

Ka qenë padyshim një nga personazhet më të diskutuar në edicionin e tretë të Big Brother. Flasim për bukuroshen Olta Sheta, e cila kujtohet edhe për “trekëndëshin” e saj të dashurisë mes Bertinës dhe Erionit. Por ajo sot duket më ...

Read More »