VIP

Këngëtares shqiptare i nxjerrin videon “turpëruese”, të gjithë e komentojnë

Inis Gjoni bashkë me motrën e saj Ingrid Gjoni ishn të ftuara të dielën e kaluar në emisionin “Pa limit”, që drejtohet nga Luana Vjollca. 20170302-200956 by revistaime Mirëpo pak ditë më pas, Inisit i kanë nxjerrë një video shumë ...

Read More »

Modelja Sophie Mudd po “shpërthen” Instagramin

Sophie Mudd, e vlerësuar si “Emily Ratajkowski e re” ka një armatë të tërë me fansa në Instagram, mbi 300 mijë të tillë. Bukuroshja 18-vjeçare amerikane, e cila përdor shpesh edhe Snapchat, publikon rregullisht foto me bikini apo veshje të ...

Read More »

Angelina Jolie pendohet për ndarjen nga Brad Pitt?!

Duket se Angelina Jolie është penduar për vendimin e marrë për t’i dhënë fund martesës së saj nga Brad Pitt. Sipas një burimi të ri, aktorja e “Maleficent” mendon se ka marrë vendimin e gabuar. “Asaj i mungon ai në ...

Read More »

Një këngëtare seksi në Shqipëri, por e dini ç’punë bën në Zvicër?

Mimoza Shkodra është një nga këngëtaret më simpatike dhe njëkohësisht më të dashura si për publikun në Shqipëri ashtu edhe për atë në Kosovë. Por pavarësisht se nga të gjithë njihet si një këngëtare, në fakt Mimoza në jetën e ...

Read More »

Inskenimi për një femër, Sinan Hoxha dhe Seldi përplasje fizike në lokal

Disa imazhe të papublikuara më parë po bëjnë xhiron e rrjetit 24 orët e fundit. Në videon që ju sjellim më poshtë, shfaqet në një situatë delikate këngëtari i suksesshëm i muzikës popullore Sinan Hoxha. Ngjarja ka ndodhur shumë kohë ...

Read More »

Ish-banorja e “Big Brother”, zhvishet “live” e bën veprime seksuale (+18)

Chloe Khan, ish-konkurrentja e Big Brother në Britani që tërhoqi mjaft vëmendje për situatat e shthurura brenda shtëpisë, nuk i ka lënë edhe pas përfundimit të këtij spektakli. Ajo së fundmi ka publikuar një video “LIVE” në Instagram, ku fillimisht ...

Read More »

Këngëtarja e njohur shqiptare ndryshon tërësisht “look”

Këngëtarja e njohur shqiptare ka ndryshuar tërësisht “look”. Jemi mësuar ta shohim Fifin me flokët e gjatë me një stil ndryshe, pastaj me baluke dhe ngjyrë të zeza. Mirëpo, këtë herë, këngëtarja e “XING me Ermalin’ ka ndryshuar sërish ngjyrën ...

Read More »

I vuri djalit emër të ndaluar, moderatorja shqiptare e mësoi të vërtetën në emision live

E ftuar në emisionin “Top Show”, moderatorja e njohur shqiptare Stela Kotri ka treguar se i ka vënë djalit një emër të ndaluar, pasi nuk ishte në dijeni të këtij fakti. Ajo ka shjeguar më tej se e ka mësuar ...

Read More »

Rusia mahnitet nga Era, e shpallin ‘Redrum’ këngën e ditës(Foto)

‘Redrum-‘ i Erës është bërë hit edhe në Rusi. Kjp këngë  mesa duket do i fal sukses shumë shpejt.

Read More »

Yje ndërkombëtar, por ‘’injorantë’’ në teknologji

Rrjetet sociale nuk janë preferencë e të gjithëve. Janë shumë pak prej yjeve të njohur që nuk posedojnë asnjë rrjet social dhe nuk u pëlqen fare të jenë pjesë e tyre . Më poshtë mund t’i lexoni disa emra të ...

Read More »