VIP

Andrra pjesë e skandaleve, i dalin të brendshmet në publik, ja çfarë bën Sinani (Foto)

Sinan Hoxha dhe Andrra Destani, një cift mjaft i preferuar për shqiptarët dhe shumë pak publikë në media dhe asnjëherë pjesë e skandaleve, vjen me një të re. Personat në fjalë kanë kaluar një moment jo shumë të këndshëm, kur ...

Read More »

Prezantuesi i Oscars ironizoi 4 herë Presidentin Donald Trump

Sapo filloi spektakli Jimmy Kimmel u ngjit në skenën e Oscars për herë të parë dhe që në fjalët e para arriti ta ironizojë katër herë me radhë presidentin Trump. Fillimisht kur po prezantonte aktoren franceze Isabelle Huppert, kandidate për ...

Read More »

Getoari në vaskë me 2 vajza super-seksi. A është bërë xheloze Marina Vjollca?

Reperi i njohur Getoar Selimi është tashmë në lidhje me moderatoren Marina Vjollca. Duket se ai është shumë i dashuruar me bukuroshen, por në të kaluarën dihet se Geti i ka ndërruar shpesh të dashurat. Së fundmi këngëtari është parë ...

Read More »

Tronditet sërish Hollywood-i, ndërron jetë aktori i njohur

Pas vdekje së aktorit Trevor Habberstad, bota e Hollywood-it është tronditur sërish, pas lajmit të ndarjes nga jeta të Bill Paxton. Ai ka ndërruar jetë ditën e djeshme pas komplikimeve gjatë një operacioni. Paxton vdiq në moshën 61-vjeçare pas një ...

Read More »

Ja si duket sot “Mimoza Llastica”, 25 vite pas largimit nga Shqipëria (Foto)

Aktorja më e dashur e fëmijëve në vitet ‘80-’90, Mimoza llastica, sot nuk është më e tillë, ajo është shndërruar në një zonjë vërtet të hijshme. Aktorja Zhaklina Dhimojani, sot jeton në Bernë të Zvicrës së bashku me bashkëshortin e ...

Read More »

Një tjetër anëtar i grupit të Noizyt sulmon Enca Haxhinë: “Ti nuk je OTR!”

Kënga më e re e Varrosit, pjesë e grupit OTR, duket në fakt sikur i drejtohet Encës duke marrë parasysh edhe kohën e publikimit. Siç dihet tashmë, këngëtarja u përjashtua nga grupi pas një konflikti që pati me Noizyn dhe ...

Read More »

Ermal Hoxha në burg, Rezarta Shkurta “çmend” fansat me foto nudo

Rezarta Shkurta është rikthyer për ndjekësit e saj me një set fotografik provokues. Ne nje prej fotove ajo shfaqet nudo, edhe pse nuk ka nxjerre ne dukje asgje intime fale pozicionimin ne raport me apartatin. Shkurta është shquar gjithnjë për ...

Read More »

Dëshmia e Ledri Vulajt: Si më rrahu nga xhelozia i dashuri i Luana Vjollcës

Mediat e Kosovës rikthejnë vëmendjen te sherri më i bujshëm i vitit 2012 në Prishtinë, kur menaxheri i VIP-ave, Krenar Çoçaj, bashkë me një djalë tjetër të quajtur Gazmend Mirena, u paraqitën në Gjykatë për t’u përballur me akuzën e ...

Read More »

Ardit Gjebrea ka një mesazh për babain që refuzoi të falte vajzën pas 15 vitesh

Ardit Gjebrea ka shprehur ndjesine e tij ne rrjetet sociale ne lidhje me historine e gruas nga Tropoja, e cila kerkoi perballjen me babain pas 15 vitesh martese por qe i ati refuzoi te shkonte ne studio pasi kishte qene ...

Read More »

FOTO/ Shpat Kasapi publikon foto intime me një vajzë

Duket se Shpat Kasapi ka lënë pas lidhjen me Afërdita Dreshaj. Këngëtari i njohur ka bërë publike lidhjen me të dashurën e re, të cilës ia zbulon fytyrën për herë të parë. Në foton e publikuar në Instagram Shpati shihet duke ...

Read More »