VIP

Enca i kundërpërgjigjet Noizyt: M’i mohove meritat, mos gënje rreth “Universal”-it

Enca i është kundërpërgjigjur menjëherë Noizy-t lidhur me etiketimin si mosmirënjohëse ndaj të mirave që reperi ka bërë për këngëtaren e njohur dhe përjashtimin nga “OTR”. “E kuptoj që ti do t’u tregosh njerëzve me këmbëngulje qe je “selfmade’, por ...

Read More »

Përplasja e plotë, gjesti i Enca Haxhisë që u bë shkak për sherrin me Noizyn

Enca Haxhia i është kundërpërgjigjur menjëherë Noizy-t lidhur me etiketimin si mosmirënjohëse ndaj të mirave që reperi ka bërë për këngëtaren e njohur dhe përjashtimin nga “OTR”. “E kuptoj që ti do t’u tregosh njerëzve me këmbëngulje qe je “selfmade’, ...

Read More »

Tradhëtia, Kourtney përfundon me Justin Bieber

Justin Bieber dhe Kourtney Kardashian u ribashkuan për një takim romantik më 8 shkurt dhe gjërat duket se janë shuëm serioze. Ribashkimi vjen menjëherë pas ndarjes së saj me Scott Disick, i cili është parë duke bërë qejf me disa ...

Read More »

U përfol se bënte seks me para, por juristja nga Tirana nuk do t’ja dijë… ja fotot që publikon

Vetëm një ditë më parë disa portale on-line publikuan një foto të një ‘print-screen’-i ku dukej një bisedë sms-sh mes një personi dhe një vajze që supozohej se ishte juristja dhe modelja seksi Redona Koçi. Në bisedën e publikuar me ...

Read More »

Prezantuesja e njohur zmadhon gjoksin: E kam vendosur. Nami u bëftë!

Prezantuesja e njohur, Roza Lati ka vendosur të kryejë ndërhyrje kirurgjikale për të zmadhuar gjoksin. “U zgjova nga gjumi para një jave…. vajta ne kuzhine te mami….. dhe i thash me plot bindje “E KAM VENDOS!!! TANI PO!!!!! TANI NAMI ...

Read More »

Modelja e njohur “i cmend” të gjithë. Super-seksi edhe në kuzhinë

Modelja e njohur, Lindsey Pelas shquhet për pozat e saj provokative. Së fundmi ajo ka publikuar një foto nga këndi i kuzhinës ku duket se ka gatuar vetem me të brendshme. Janë linjat e saj trupore ato që marrin gjithë ...

Read More »

Plas sherri! Noizy e përzë nga grupi OTR, reagon Enca Haxhia

Duket se dyshja më e famshme e verës së kaluar me projektin e tyre shumë të pëlqyer “BowDown”, projekt ky që theu çdo kufijë suksesi t’i kenë “acaruar” paksa marrëdhëniet mes vete. Arsyeje e gjithë kësaj duket të jetë një ...

Read More »

Largohet nga “Portokallia” edhe aktori tjetër i njohur?!

Ndryshime të tjera e te mëdha priten të ndodhin në spektaklin e humorit “Portokalli” këtë sezon. Pas largimit të Eneda Tarifës, nga drejtimi i show-t, edhe Salsano dhe Xhemi Shehu do të largohen nga moderimi i këtij spektakli. Por përveç ...

Read More »

E dashura nxjerr gjoksin në rrjetet sociale, futbollisti e ofendon rëndë

E dashura e mbrojtësit të Juventusit Leonardo Bonucci ka publikuar një foto provokuese në rrjete sociale. Martina Maccari ka publikuar një foto në Instagram, ku shihet vetëm pjesa e gjoksit të saj, por kjo nuk i ka shpëtuar futbollistit, i ...

Read More »

Ja pse kjo modele kushton 75 milionë dollarë

Adriana Lima është një ndër modelet më të njohura të Victoria’s Secret Angels duke nisur që në vitin 1999. Bukuroshja se fundi vërtetoi se shkëlqimi nuk i ka ikur që kur doli në javën e modës në New York. Modelja ...

Read More »