VIP

Degjeneron intervista me këngëtaren, moderatori i kërkon të këndojë “live” por….

Në emisionin “n’Kosovë Show” të Shpëtim Deskut ka qenë e ftuar Xhesika Ndoj, por gjërat nuk kanë shkuar edhe aq mirë. Sapo është ulur ajo i ka thënë moderatorit se ka ftohtë dhe ka afruar duart tek goja për t’i ...

Read More »

Jolie flet për herë të parë për divorcin me Brad Pitt

Aktorja e famshme Angelina Jolie ka folur për herë të parë në publik lidhur me fundin e “vështirë” të martesës së saj me Brad Pitt dhe ndikimin që pati tek gjashtë fëmijët e tyre. Ylli i Hollivudit është në Kamboxhia ...

Read More »

Britney Spears ‘’çmend’’ fansat, vjen me një pozë nudo (Foto)

Britney Spears padyshim që është rikthyer ashtu sic e nisi karrierën e saj. shumë aktive në rrjetet sociale, ylli i popit nuk heziton të provokojë.

Read More »

Kida vjen ndryshe, poza provokuese dhe ‘’seksi’’ (Foto)

Kida nuk është më e vogël. Të paktën kështu tregojnë fotot e saj të fundit.

Read More »

Enca ‘’godet’’ sërish, shkruan disa fjalë në ‘’Snapchat’’, por kujt ia dedikon? (Foto)

Enca dhe Noizy padyshim janë tema më e përfolur ditët e fundit. Sherri mes tyre duket se ka prekur shumë persona nga publiku. Ndonëse u bën një javë nga kjo situatë, thumbat nuk kanë ndaluar nga Enca, e ndonjëherë dhe ...

Read More »

Më ‘’seksi’’ se kurrë, Greta Koçi publikon projektin e fundit (Video)

Një tjetër videolkip muzikor vjen nga e mirënjohura e skenës shqiptare, Greta Koci. Këtë herë, ajo vjen ndryshe. Kënga mban titullin “Atij”.

Read More »

Ndodh e pabesueshmja/ Valbona Selimllari mbulohet me shami

Ajo personifikon pa diskutim një nga femrat shqiptare më të bukura. Me vitet Valbona Selimllari nuk e ka humbur shkëlqimin e saj dhe bukurinë e saj natyrale. Kjo vërtetohet dhe nga postimet e ish Miss-it. Valbona ka postuar në Instagramin e ...

Read More »

Incidenti, Albëries, gjoksi i shpërthen jashtë veshjes

Albërie Hadërgjonaj vazhdon të kujdeset për imazhin e saj duke u përpjekur t’i ngjajë një vajze të re, jo vetëm në portretin e kuruar, por edhe në stilin e të veshurit. Këngëtarja është parë së fundi në kryeqytet, në një ...

Read More »

Ilda Bejleri për skenat erotike: Mami më tha ‘si do shkojë babi në lloto’?

Gazetarja Ilda Bejleri ka mahnitur me skenat në spotin më të ri të DigitAlb që shfaqet me rastin e Shën Valentinit. Moderatorja e mirënjohur e SuperSport, Ilda Bejleri, ka realizuar plot guxim skena shumë sensuale që risjellin atmosferën e filmit ...

Read More »

Kida zbulon sekretin e “tmerrshëm” të Besit dhe Xhensilës

Këngëtaret Kida dhe Xhensila Myrtezaj janë të njohura për bashkëpunimin e tyre në këngën e suksesshme “Uh Baby”. Por mbrëmë, gjatë kohës që ishte e ftuar në emisionin “Xing me Ermalin”, këngëtarja kosovare ka zbuluar padashje se aktori i njohur ...

Read More »