VIP

Modelja e Playboy, krenare me të pasmet e saj

Kjo modele  e revistës “Playboy” ka reaguar në mbrojtje të fotografive të të pasmeve të saj të pa përpunuara në Photoshop. Ajo thene se  është krenare për to, pavarësisht celulitit. Fotot “bruto” të 32 – vjeçares, Tilsa Lozano u publikuan ...

Read More »

Votoni për Rita Orën në Brit Awards

Rita Ora ka kërkuar nga fansat e saj të japin votën për të në garën për çmimet muzikore britanike Brit Awards.

Read More »

Gjyshja vendosi datën, vajza e Whitney Houston do vdesë sot!

Gjendja shëndetësore e Bobbi Kristina, vajza e Whitney Houston vazhdon të jetë kritike. Vajza e këngëtares legjendare Whitney Houston po mbahet në jetë vetëm nëpërmjet aparaturave, pasi mjekët i kanë humbur shpresat për të.

Read More »

Producentja e DWS Holta Dulaku kritikon ashpër pronaren e Top Channel Vjollca Hoxha

I ashpër ka qenë reagimi i producentes së Dancing With The stars Albania Holta Dulaku ndaj pronares se Top Channel Vjollca Hoxha.

Read More »

Mesazhi i Irinës me foto të nxehtë pë Ronaldon

Irina Shayk ka postuar një fotografi nga fotosesioni i saj i fundit. Bukuroshja ruse, Irina Shayk, është zhveshur sërish për të pozuar për Sports Illustrated.

Read More »

Fotot e Soni Malajt 15 vjet më parë

Për të shkaktohet gjithnjë debat i zjarrtë kudo që i përmendet emri. Këngëtarja shqiptare, Soni Malaj është fytyra e cila adhurohet shumë nga fansat e saj si në Shqipëri, Kosovë e Diasporë.

Read More »

Xherdan Shaqiri lidhet me motrën e shokut të skuadrës

Xherdan Shaqiri është parë në shoqëri të Ema Brozovic. Futbollisti kosovar, Xherdan Shaqiri, po vazhdon të shkëlqejë me femra pas transferimit në Itali.

Read More »

Futbollistët e Bayernit, fotografohen me tanga…!

Finn Clausen, një gazetar sportiv gjerman, ka “ndezur” rrjetet sociale duke publikuar një foto të dy lojtarëve të Bayern Munchen të cilët kanë pozuar vetëm me tanga. Bëhet fjalë për David Alaba dhe Mitchell-Elijah Weiser. Fotoja “pikante” është publikuar fillimisht ...

Read More »

Këngëtarja shqiptare, kryezon klasifikimet muzikore në Poloni

Elvana Gjata, një ndër këngëtaret më të dashura të ekranit shqiptar, duket se po korr një sukses jo vetëm brenda kufijve shqiptar por edhe jashtë tyre.

Read More »

Bleona Qereti përqafon Ricky Martin

Të gjithë e kanë pasur në ëndërr që ta takojnë artistin më të dëgjuar të kohës të gjeneratës së Bleona Qeretit. Është fjala për këngëtarin Ricky Martin, ku këngëtarja shqiptare e ka takuar atë në “Grammy 2015” dhe e ka ...

Read More »