VIP

Pharrell e Robin Thicke duhet të paguajnë 7.3 milionë $ për “Blurred Lines”

Gjyqi për “Blurred Lines” ka shpallur humbës artistët Pharrell Williams e Robin Thicke kundrejt familjes së Marvin Gaye.

Read More »

Iggy Azalea anulon turneun botëror

Iggy Azalea e ka shtyrë turneun e saj botëror “Great Escape Tour” për një kohë të pacaktuar, ka konfirmuar studioja e saj muzikore Def Jam.

Read More »

Amber Rose e shijon striptizmin

Read More »

Ja si festojnë femrat VIP në Paris

Read More »

Brightman, koncert në hapësirë

Sara Brightman për një kohë të gjatë është duke punuar me ish-burrin e saj Andrew Loyd Song për të realizuar një këngë të cilën pritet ta këndojë në hapësirë.

Read More »

Madonna: E tregoj trupin kur dua! Kush guxon të ma ndalojë?

Tashmë jemi mësuar se Madonna nuk vepron sipas rregullave të të tjerëve. Ajo nuk shqetësohet se çfarë thonë kritikët, porse gjithçka bën ashtu si ia thotë mendja.

Read More »

Bleona e kudokërkuar, del në kopertinën e revistës amerikane

Bleona është një ndër të paktat shqiptare që është bërë e njohru në Hollivud, për një arsye apo një tjetër.  Dhe duket se momentet e saj pozitive po vazhdojnë të shtohen. Vetë këngëtarja ka publikuar kopertinën e një reviste amerikane ...

Read More »

Vesa Luma prezanton klipin e ri… dhe dekoltenë shpërthyese

Vesa Luma kishte rënë paksa në heshtje muajt e fundit por mesa duket ajo ka qenë duke u përgatitur për klipin e saj të ri. Ai titullohet “T’kan fol keq për mu” dhe pritet të publikohet në ditët e ardhshme. ...

Read More »

Çfarë dëshiron Albana Osmani?

Albana Osmani duket se ka një dëshirë që nuk po i plotësohet. Ajo ka hedhur një status ku kërkon një fije floku për të plotësuar një dëshirë. Por prezantuesja është treguar enigmatike duke mos rrëfyer se cila është dëshira e ...

Read More »

Nuk përmbahet më Shkëndija, nxjerr të pasmet nudo (Foto)

Shpërthen Shkëndije Mujaj! Bukuroshja hot ka dalë tejet e nxehtë në një foto që ka publikuar në FB. Ajo ka zbuluar të pasmet të cilat janë aseti i saj më i fortë. Natyrisht që fansat nuk mund të mos jenë ...

Read More »