VIP

“Më përdhunoi për 5 vite”, reagon Leonard Bombaj: Kam prova shumë tronditëse…!

Pas intervistës dhe kthimit edhe një herë në kujtesë të problemit madhor mes aktores Ajsi Xhaxhaj dhe Leonard Bombaj, ku kjo e fundit e akuzoi zyrtarisht Bombajn për ngacmime seksuale e përdhunime 5 vite me radhë, ka folur edhe ky ...

Read More »

Ja cila është super vila e Armina Mevlanit dhe Shkelzen Berishës

Shpeshherë ka ndodhur që Armina Mevlani të ketë publikuar foto nga dritarja e shtëpisë, por asnjëherë nuk e ka treguar se ku jeton bashkë me Shkelzenin. Shkelzen Berisha dhe Armina jetojnë prej disa vitesh në një vilat më të mëdha ...

Read More »

Intervista/ Modelja kosovare rrëfen: Jam e virgjër

Bukuroshja kosovare Nora Muja në një intervistë televizive në Prishtinë dha disa deklarata të forta, që më pas ndezën debate e komente në mediat rozë. Jam e virgjër, akoma nuk kam të dashur”; ishin këto fjalët e saj.

Read More »

Forma bombastike dhe seksi, ish e dashura e Balotelit ‘’çmend’’ të gjithë (Foto)

Poza seksi dhe të parezistueshme. Kështu është paraqitur së fundmi ish e dashura e Mario Balotellit.

Read More »

Linda Morina birrë me presidentin Thaçi, i shpreh ‘’dashurinë’’ që ka për të (Foto)

Linda Morina sërish mori vëmendjen e mediave për ngjarjen e fundit në jetën e saj.

Read More »

Fotot që po ‘’thyejnë’’ rrjetin, ja momentet kur vipat tregojnë ‘’zogun’’ (Foto+16)

Nuk është më problem ekspozimi i ‘’zogut’’ për Vipat. Lara Stone, një prej modeleve më të njohura në botë, rrezikoi të ekspozonte më shumë se ç’duhet.

Read More »

E bukur dhe elegante, njihuni me vajzën seksi të deputetes shqiptare

Bukuroshja që shihni në foto është Ada, vajza e deputetes së Partisë Demokratike, Albina Deda. Edhe pse eshte vetem 16 vjeçe, ajo spikat për bukurinë e saj. Fotot e adoleshentes po bëjnë xhiro në rrjetet sociale, ndërsa shihet se Ada ...

Read More »

Videoja e Bes Kallakut: “Cfarë ndryshimi ka Lopa nga unë”?

Nisur nga sensi i tij i humorit, ju do mendoni se të hash lule është vërtet shaka por në fakt Besi vërtet preferon të hajë lule. Përmes një postimi të bërë në rrjetin social, Instagram, Besi ka kujtuar me nostalgji ...

Read More »

Zbulohet e dashura e Bjordi Mezinit, ish-banori i BB i lumtur në krahët e Jonës

Bjordi, ish-konkurrenti i Big Brother, tashmë duket se ka gjetur një të dashur të re. Cifti ka disa muaj që është në një lidhje, sic duket nga fotot qe ka publikuar djali nga Vlora. Vajza, edhe pse nuk është e ...

Read More »

Marina Vjollca po i cmend të gjithë me këtë foto, vetëm një perde mbi trup

Marina Vjollcen duket se e ka marrë malli për stinën e verës dhe një fakt të tillë duket se ajo ka dashur ta tregojë me këtë video të publikuar në rrjete sociale. Ajo shfaqet në plazh me një veshje mjaft ...

Read More »