VIP

Doli në protestë me pankartën “Rama Fuck off”, aktorja e njohur: Më kërcënojnë me SMS

Aktorja Suela Konjari thotë se ka marrë sms kërcënuese pasi ka dalë në protestën e PD-së me pankartë në dorë ku shkruhej “Mafia Rama and Soros fuck off”. Konjari thotë se po e kërcënojnë “njerez struca e burracake”. Diten e shtune, ...

Read More »

Pa gjoks dhe të pasme, ja si dukej Kallashi para operacionit plastik (Foto)

E mirënjohura e skenës shqiptare, Donjeta Kosumi ka ndryshuar shumë që nga shfaqja e saj e parë në skenë. Në fillimet, ajo ka pasur një trup normal.

Read More »

Vipat tallen rëndë me Noizyn dhe Encën, sjellin ‘’parodi’’ të këngës ‘’Bow Down

Noizy dhe Enca sërish në krye të diskutimeve. Në shumë reagime, ka dhe persona të cilët tallen me këtë ‘’ndarje’’. Së fundmi, ky rast u pa në programin e ‘Your Face Sounds Familiar’, duke e sjellë Encën dhe Noizyn në ...

Read More »

Rita Ora bën njëveprim të pahijshëm, por kujt ia dedikon? (Foto)

Rita Ora është në majat e suksesit, dhe po adhurohet nga të gjithë. Atë shumë shpesh mund ta shihni pranë emrave të njohur të muzikës.

Read More »

Zhvishet Albërie Hadërgjonaj, “gjyshja seksi” tregon gjoksin

Në natën e parë të spektaklit “Your face sounds familiar” në TV Klan, këngëtarja Albërie Hadërgjonaj ishte pjesë e jurisë së bashku me Olta Gixharin dhe Arjan Çanin. Albëria i befasoi të gjithë me dekoltenë e saj mjaft të hapur, ...

Read More »

Pyetja e Rudinës “nxjerr në shesh” lidhjen e këngëtares shqiptare…

Këngëtarja e njohur Loreta Kaçka, Lori ka qenë e ftuara e radhës në emisionin “Pasdite me Rudinën” në Klan. Këngëtarja foli për vitet që ka kaluar në Prishtinë, qytetin që tashmë është bërë si shtëpia e saj. “Kam gati 15 ...

Read More »

Britney Spears provokon fansat me foto nudo

Kengetarja e popit Britney Spears është shumë aktive në rrjetet sociale, madje ajo nuk heziton që të publikojë edhe fotografi provokuese për të gjithë ndjekësit e saj. Së fundmi ajo në profilin e saj në Instagram ka postuar një fotografi ...

Read More »

Erik Fullani lëshon vrer për gazetarin: Je një copë m…, drogaxhi!

I ftuar në emisonin e sotëm të Roza Latit, Erik Fullani ka folur pa doreza. Djali i ish guvernatorit të Bankës së Shqipërisë, në këtë intervistë të dhënë për herë të parë nga ana e tij, bëri të mundur që ...

Read More »

Publikohen pamjet e frikshme të grabitjes së Kim Kardashian

Disa pamje të frikshme që tregojnë skenën e dhomës së hotelit ku Kim Kardashian ishte viktimë e një grabitjeje të dhunshme prej 8.5 milionë paundësh janë publikuar së fundmi. Një televizion frances ka publikuar imazhet e skenës së krimit në ...

Read More »

Armina Mevlani pëson incident në rrugë, ja gjendja e saj “e rënduar”

Gjithcka nisi me nje shpjegim pwer mungesen e saj ne protesten e opozites perkrah partnerit te saj Shkelzen Berisha. Ne fakt nuk ishte nje shpjegim i saj i posacem por ate dite ajo publikoi nje foto ku tregonte gjendjen ku ...

Read More »