15 C
Tirana
Sunday, October 22, 2017

Kliko per me shume info

Zgjedhjet-2017

Lajmet e fundit nga Zgjedhjet 2017 ne Shqiperi

Qyteti i Fierit ka filluar të marrë masa për zgjedhjet e të dielës. Ky veprim është bërë dhe nga policia e Shtetit, e cila ka kaluar në gatishmëri dhe me një plan masash të qartë. Disa foto të publikuara në faqen JOQ, shihet se qyteti i Fierit është gati për të...
Dritan Dajti hoqi dorë nga kërkesa për leje votimi për zgjedhjet e 2017. Ai i ishte drejtuar Gjykatës së Tiranës me kërkesën për t’i dhënë leje për të votuar në zgjedhjet e 25 qershorit. Gjykata pushoi gjykimin. Ndërsa më parë u raportua se ka pasur masa te shtuara sigurie prane...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
scattered clouds
11 ° C
11 °
11 °
93%
1.5kmh
36%
Thu
22 °
Fri
20 °
Sat
22 °
Sun
22 °
Mon
16 °