23 C
Tirana
Wednesday, September 20, 2017

Kliko per me shume info

Kosova - Rajoni

lajme nga kosova dhe nga rajoni

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
broken clouds
22 ° C
22 °
22 °
46%
3.6kmh
75%
Thu
13 °
Fri
17 °
Sat
20 °
Sun
21 °
Mon
22 °