FOTOLAJM

Pasojat e festës së çmendur në Angli, vajza e djem të bërë tapë

Read More »

Papa Françesku: Sa njerëz të pafajshëm e fëmijë vuajnë në botë

Papa Françesku përmes një mesazhi në rrjetin social Twitter deklaroi se janë të shumtë njerëzit që vuajnë në botë. “Sa njerëz të pafajshëm e sa fëmijë vuajnë në botë!”, shkruan Ati i Shenjtë në Tëitter duke shtuar se “Zot na ...

Read More »

Ballist Morina personazhi i vitit. Njeriu i dronit, më i votuari i anketës së TCH

Është Ballist Morina personazhi i vitit 2014, i cili mori numrin më të madh të votave në sondazhin e organizuar nga Top Channel në faqen e tij të internetit. Në vend të dytë vjen kryeministri Rama dhe në të tretin ...

Read More »

Surpriza, Presidenti Nishani heq mustaqet

Read More »

Rosie Huntington lë pak për ta imagjinuar

Bukuroshja Rosie Huntington-Whiteley nuk mund të vinte më seksi se kaq për të dëshmuar se e meriton pozicionimin si një ndër femrat modele më tërheqëse në botë. Është shfaqur në një set fotografish në një fushatë publicitare për të

Read More »

Pasagjerët e Air Asia e kuptuan se po përfundonin në det

Shtatë trupa të pajetë u zbuluan në detin Java në 24 orët e fundit. Kushtet e vështira atmosferike e kanë bërë operacionin e kërkimit shumë më të ngadaltë dhe zonën e kërkimit gjithnjë e më të madhe. Helikopterët që janë ...

Read More »

Rita Ora me një foto topless

Ajo e ka kaluar këtë fund muaji duke marrë rreze dielli në St.Barths. Rrjedhimisht, nuk është çudi që të shikoni se Rita Ora nuk ka ftohtë dhe guxon të zhvishet më shumë se zakonisht. Por, në fakt fotografinë që ka ...

Read More »

Ikin pa paguar, restoranti ua nxjerr foton në Facebook

Një familje është vendosur në qendër të sulmeve në rrjetin social Facebook pasi restoranti ku drekuan vendosi ti linçojë publikisht pasi u larguan pa paguar faturën. Burger & Lobster postoi imazhet e kamerave të sigurisë në faqen e

Read More »