FOTOLAJM

Frenceska Jace me fustan të bardhë

Read More »

Korrieri qё dorёzoi vendimin e Kuvendit nё prokurori

Janё dashur vetёm pak minuta qё vendimi i zbardhur i Kuvendit pёr autorizimin e arrestimit tё deputetёve Tom Doshi dhe Mark Frroku tё mbёrrijё nё Prokurori. Ky qё shikoni nё fotografi ёshtё korrieri i Kuvendit qё menjёherё ka shkuar

Read More »

Vildane Zeneli, pas të pasmeve reklamon gjoksin

Read More »

Relaks në plazh edhe për Kourtney Kardashian

Read More »

Alexandra Park thuajse e nxjerr në shesh

Read More »

Kelly Brook puth kolegen dhe zbulon …..

Read More »

David Beckham, shikojeni çfarë transformimi

Read More »

Talljet në rrjetet sociale me Arminën

Armina Mevlani është kthyer në një objekt humori në rrjetet sociale. Kjo, pas deklaratës së saj në emisionin “E diell”, se gjarpri është insekt dhe që mund të nuhasë. Më pas, Armina tha se kjo ishte një shaka, që njerëzit ...

Read More »

Aksioni i IKMT, i riu hipën në pemë: Hidhem po mu prish shtëpia

Një person në Tiranë raportohet se ka hipur në një pemë duke kërcënuar se do të hidhet nëse IKMT do t’i prishë shtëpinë.

Read More »

Aparat, helikopter dhe ja cfarë fotosh dalin

Read More »