FOTOLAJM

Fotot më të bukura të festës së Vitit të Ri 2016 nëpër botë

Kështu duket bota në festën e vitit të ri 2016. GËZUAR!

Read More »

Mariana “thyen” internetin, publikon foto sic e ka bërë nëna

Mariana Rodriguez ka bere nje pershendetje teper te vecante per fansat e saj. Fotot nuk kane nevoje per koment.

Read More »

Shkëndije Mujaj prezanton motren super-seksi…

Shkëndije Mujaj ka prezantuar motrën e saj. Në një foto së bashku ato ngjasojnë shukmë. Cila është më seksi…?

Read More »

Berisha publikon fotot speciale të dhjetorit 1990

Ish- kryeministri Berisha ka publikuar disa foto të cilat i përkasin dhjetorit të 1990-ës. “Album nga 4 ditet e dhjetorit 1990 qe ndane historine dhe shnderruan vitin 90 ne annus mirabilis per Shqiperine dhe shqiptaret!” ka shkruar Berisha në FB.

Read More »

Stuhia përfshin edhe Beratin, shiu përmbyt rrugët

Ndryshimi i temperaturave në vend ka sjellë reshje shiu në disa rrethe. Në Berat shirat kanë përmbytur disa rrugë të qytetit. Fotot janë bërë pasditen e 10 shtatori.

Read More »

Provokon Françeska Jaçe, ekspozon gjoksin

Ndonëse sezoni i verës ka përfunduar bukuroshja Françeska Jaçe nuk ndalet së provokuari. Së fundmi ajo ka publikuar një foto të nxehtë në Instagram ku ekspozon gjoksin.

Read More »

Bleona godet sërish, ekspozon të pasmet

Kengetarja Bleona Qerreti provokon serish. Ajo ka publikuar nje foto të nxehtë në ku tregon trupin e saj, e në vecanti te pasmet e saj

Read More »

Afërdita Dreshaj me foto provokuese nëpër rrugët e Tiranës

Afërdita Dreshaj, ka zgjedhur të shëtisë në këmbë nëpër rrugët e kryqytetit. Në foto këngëarja ka shpalosur një pjesë të mirë të hireve të saj te Rruga e Kavajës.

Read More »

Ilda Bejleri ekspozon format bombastike në plazh

Gazetarja sportive, Ilda Bejleri ka postuar sot nje foto ne rrjetin social Instagram ku shfaqet tejet seksi prane detit.

Read More »

Rita Ora tregon dekoltenë gjatë performancës në Itali

Këngëtarja shqiptare u ngjit në skenë në Itali në Tezenis Fashion Show. Si gjithmonë, 24-vjeçarja ka se çfarë të ekspozojë.

Read More »