FOTOLAJM

Fotot, ja cfarë ndodhi pranë LSI-së gjatë mitingut

Read More »

Protesta e PD, fotot e reja nga ajri të Alket Islamit

Read More »

Foto nga ajri e protestës së Partisë Demokratike

Read More »

Takimi misterioz i Dritan Priftit  me Skёnder Gjinushin

Kjo ёshtё njё fotografi e realizuar nё orёt e darkёs sё tё mёrkurёs nё njё prej lokaleve nё zonёn e ish-bllokut nё Tiranё. Ёshtё ish deputeti kontraversal Dritran Prifti dhe Kryetari i Partisё Socialdemokrate Skёnder Gjinushi qё konsumojnё njё kafe ...

Read More »

LSI-ja mbledh kryesinë, selia rrethohet nga militantët si shenjë mbështetjeje

Lëvizja Socialiste për Integrim ka mbledhur kryesine pasditen e se mërkurës. Mbledhja është zhvilluar pa praninë e mediave. Mendohet qe fokusi i kryesisë është vendosur tek zhvillimet e ditëve te fundit, veçanërisht protesta e se enjtes dhe kërkesa e opozitës ...

Read More »

Kulla me 57 kate ndërtohet vetëm në 19 ditë

Një ndërtues në Kinë ka ndërtuar një kullë të tërë 57 -katëshe në vetëm 19 ditë. Dhe video tregon se si është bërë kjo ndërtesë tullë pas tulle me një normë prej tre kate të plota në ditë – në ...

Read More »

Cili fiton më shumë? Këto janë pagat vjetore të liderve të botës

Read More »

Nuk zhgënjen as këtë herë Jennifer Lopez

Read More »

Si janë në të vërtetë dhe si “hollohen” në Instagram femrat VIP

Read More »

Kandidatja pёr bashkiake pozon nudo…po sikur tё ndodhte nё Shqipёri?!

Njё politikane spanjolle zgjodhi tё shfaqet krejt nudo nё njё poster tё fushatёs sё saj pёr tu zgjedhur nё krye tё njёsisё vendore nё Portugalete nё Bilbao. Ёshtё Yolanda Couceiro Morin, njё anёtare e Partisё pёr Liri e cila thotё ...

Read More »