Rikthehet dimri/ Ja çfarë ndodh me temperaturat javën e ardhshme

0

Duke filluar nga dita e nesërme, do të kemi sërish rënie të temperaturave në të dyja ekstremet.

Ndërkohë duke nisur nga dita e martë e në vazhdim temperaturat minimale do të bien nën zero gradë, si dhe do të kemi rikthim të shirave në të gjithë territorin.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.