Qytetarët derdhin manderinat në rrugët e Beratit: Qeveria ka rënë, Edi Rama na prit se po vijmë

0

Opozita ka organizuar një tjetër protestë në Urën Vajgurore, Berat.

Me pankarta në duar dhe thirrje antiqeveritare,  ata shpallin falimentimin e tyre duke derdhur manderinat në rrugë.

Kliko per me shume info

“Kemi falimentuar qeveria ka rënë poshtë. Edi Rama të na presë më 16 shkurt sepse protesta do të jetë masive. Ne do ta rrëzojmë sepse është shtet kriminal”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.