Merret në pyetje polici abuzues: Çfarë deklaroi Berhan Bajrakurtaj për videon me ‘pullë të kuqe’

0

Polici i arrestuar, Berhan Bajrakurtaj është marrë në pyetje në orët e vona nga policia e Shkodrës, por ka mohuar akuzan e ngritur ndaj tij se ka ngacmuar seksualisht nje vajze te mitur, pa dhënë detaje.

Ekspertet i kane bllokuar telefonin celular dhe po kryhet verifikimi i tij, bisedat e bera, pamjet dhe videot si dhe çdo detaj tjeter qe i sherben hetimit.

Kliko per me shume info

Ne te njejten kohe do te kerkohet nga media që publikoi videon, te merret kontakti me nenen e vajzes dhe çdo informacion tjeter qe zbardh apo ndihmon hetimet e nisura bejne me dije burime policore.

Ne rrjetin social ‘Facebook’ pak ore pas ngjarjes, ne njerin nga profilet e efektivit qe ka qene edhe i perdorur prej tij, jane fshire te gjitha pamjet, fotografite si dhe te dhenat e tjera.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.