Marcelo zbulon një sekret të madh të Ronaldos

0

Marcelo ka dhënë një intervistë për Esporte Interativo, duke zbuluar edhe momentin kur Cristiano Ronaldo vendosi të largohej nga Real Madridi.

Braziliani dhe portugezi janë të njohur për raportet e tyre të mira para se numri 7 të bashkohet me Bianconerët në verën e kaluar.

Kliko per me shume info

“Ne ishim duke u stërvitur për finalen e fundit të Champions Leagues kundër Liverpoolit dhe ai më tha: ‘Po largohem,’ zbuloi Marcelo, transmeton albeu.

“Pra, po, ai më rrëfeu para ndeshjes dhe më duhej të gënjeja”, ka shtuar më tej braziliani.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.