Gruaja tenton të hidhet nga ballkoni

0

Një grua po tenton që të hidhet nga ballkoni në një pallat pranë lagjes së njohur si “9 katshët” në Tiranë.

Nuk dihen shkaqet dhe pse gruaja qëndron varur në ballkon.

Kliko per me shume info

Gruaja qëndron aty prej orës 10:15, ndërsa policia dhe zjarrfikësja janë larguar.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.