Durrës, bie zjarri në një banesë

0

Ka rënë zjarr në një banesë në Durrës.

Ngjarja në katin e katërt të një pallati në lagjne numer 1 të qytetit.

Kliko per me shume info


Ndëkrohë zjarrfikësit kanë shkuar në vendngjarje dhe po bëjnë të mundur kontrollin e flakëve.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.