E FUNDIT/ Aksident i rëndë tek prokuroria

0

Një aksident me vdekje ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Kavajë.

Burime nga policia thanë se një makinë ka përplasur një këmbësor, duke e lënë të vdekur në vend.

Kliko per me shume info

Sipas të dhënave, aksidenti ka ndodhur në hyrje të Kavajës, përballë prokurorisë.

Ende nuk dihet identiteti i viktimës dhe shoferit që e ka përplasur.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.