100 përqind i sigurt! Haradinaj nuk tërhiqet nga taksa ndaj Serbisë

0

 Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj është i vendosur që të mbajë taksën 100% për mallrat serbe dhe ato të Bosnjes.

Këtë mendim e theksoi edhe gjatë vizitës në një kompani në Gjakovë.

Kliko per me shume info

Haradinaj e çmoi punën që po bën kjo fabrikë, derisa kujtoi diçka nga e kaluara rreth kapaciteteve të kësaj ndërmarrje.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.