Woww! Tuna dhe Patrisi bëjnë muzikë së bashku

Kliko per me shume info

Tuna Sejdi dhe Patris Berisha janë një ndër çiftet më të njohur për publikun shqiptar, të cilët dy vite më parë u bënë prindër të vogëlushit Tian.

Megjithëse të dy merren me muzikë, me siguri askush nuk e kishte parë më herët çiftin të bënin muzikë së bashku. Tuna ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram një video shumë të ëmbël, ku shfaqet pranë bashkëshortit, Patrisit.

Kliko per me shume info

Teksa Tuna këndon, ai i mban ritmin teksa shoqërohej edhe nga një piano dhe duket se të dy e kanë shijuar shumë performancën së bashku.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.