Alketa i bën replikë Bes Kallakut pasi ai u tall edhe me të

0

Aktori dhe këngëtari, Bes Kallaku tash e disa ditë ka ngacmuar të famshmit shqiptar duke ua gjetur ‘sozitë’, shkruan lajmi.net.

Por, Vera Grabockës dhe Alketa Vejsiut ia ka ndërruar fytyrën ku nuk mungoi edhe reagimi i Vejsiut. “Hahahahahahahah, kjo me e bukura”, i kundërpërgjigjet Vejsiu.

Kliko per me shume info

Besi poashtu ka ngacmuar edhe Butrint Imerin, Ledri Vulën, Young Zerkën Blerim Destanin e shumë të tjerë. 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.