Sfidoi shqiptarët e u nis drejt Bularatit, arrestohet greku ekstremist në Kakavijë

0

Pak minuta më parë policia shqiptare në kufi me Greqinë ka vënë në pranga një shtetas grek.

Nga informacionet e para mësohet se shtetasi është ndaluar dhe po merret në pyetje nga zyrat e Doganës.

Kliko per me shume info

Identiteti i tij nuk bëhet i ditur por mësohet se është një ndër personat të shpallur të padëshiruar nga shteti shqiptar.

Dyshohet se personi bën pjesë e atyre që gjatë ceremonisë mortore të Konstantin Kacifës bërë thirrje antishqiptare. /Lajmifundit.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.