Protesta/ Në Shkozë banorët bllokojnë rrugët

Banorët e Shkozës kanë dalë sërish në protestë ditën e sotme.

Edhe ata njësoj si banorët e Unazës së re, atë të Bulevardit të ri dhe ata që preken nga devijimi i Lanës, kërkojnë dëmshpërblim të plotë për banesën e tyre.

Kliko per me shume info

Mbrëmjen e sotme banorët e Shkozës kanë bllokuar rrugën. Ndërkohë që ditën e sotme mijëra studentë bënë që qeveria të tërheqë VKM-në.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.