Ish-banores së Big Brother i vjedhin shtëpinë!

Kliko per me shume info

Dita e sotme duket se nuk ka qenë ndër më të mirat për ish-banoren e Big Brother Xheni Mhillaj.

Ajo ka publikuar në profilin e saj në Instagram një foto ku shkruan se në shtëpinë e saj kanë hyrë  e forcë dhe kanë vjedhur kursimet e saj.

Kliko per me shume info

“Një njeri normal çohet në mëngjes dhe ik në punë për të fituar para. Pastaj janë ata që ju mjafton të hynë në shtëpinë tënde (ashtu si më ndodhi mua sot), ose të të tjerëve për të marrë lekët që t’i i ke fituar me djersë. Vdekshin Ishallah”,- shkruan ish-banorja.

Pas largimit nga Shqipëria, Xheni po jeton me familjen e saj në Itali.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.