Çmenduritë e britanikëve në Tajlandë

Kliko per me shume info

Tajlanda shpesh është ndalesa e parë për britanikët që pëlqejnë një festë ekzotike dhe jo vetëm.

 

Kliko per me shume info

Qëndrimi i vendit ndaj alkoolit ka tërhequr një numër të madh turistësh, të cilët dëshirojnë të kalojnë disa ditë pushimi pa shpenzuar shumë për pije dhe festat që kalojnë jo pak herë çdo limit.

Më poshtë keni disa imazhe të këtyre festave të çmendura.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.