Mos u mashtroni nga temperaturat e larta sot, ja çfarë na pret gjatë pasdites

Kliko per me shume info

Paraditja paraqitet kryesisht me mot të vranët në të gjithë Shqipërinë. Pas mesditës vranësirat lokale zhvillohen në zonat bregdetare dhe zonën e ulët duke rrezikuar shira të dobët.

Kliko per me shume info

Ndërsa mbrëmja dhe orët e natës paraqiten me intervale kthjellimesh në vend.

Sipas Meteoalb era do të fryjë me shpejtësi 45 km/h nga drejtimi Jugperëndimor për pasojë do gjenerojë në det dallgëzim 3-4 ballë.

Temperatura e ajrit bien lehtë në mëngjes dhe mesditë duke luhatur vlerat termike ditore nga 9-25 gradë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.