Rama-Bashës: Lëri trimëritë, tregoju shqiptarëve kush të lidhi me poetin Babale o artist

0

Ka vijuar sërish përplasje në rrjetet sociale mes kreut të qeverisë Edi Rama dhe kreut të opozitës Lulzim Basha.

Kliko per me shume info

Në një reagim në twitter Rama i është përgjigjur Bashës i cili e quajti kryeministrin një dordolec që krimi e tund përditë.

“Lëri reagimet trimërore si ato të kënduarat natën për të larguar gogolat😊

Ty s’të ka lidhur asgjë me kriminelët?

Ti je artist😉

Tani tregoju shqiptarëve kush të lidhi me poetin Babale dhe kush e çoi nga zyra jote tek gazetari🤧

Ah,mos harro kamerat e Krujës para se të flesh prapë🤗”- shkruan Rama në twitter.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.