Ngjarja e rëndë në Mat, kryetari i PS qëlloi tre punonjësit kur po hanin drekë

0

Policia e shtetit informoi se autori i vrasjes së dy punonjësve të Bashkisë në Mat dhe plagosjes së dy të tjerëve, Kujtim Koxha, është kryetari i Partisë Socialiste në fshatin Shelli.

51-vjecari Koxha, qëlloi mbi 4 punonjësit e Bashkisë Mat, pas një konflikti për motive të dobëta. Ata po hanin drekë në momentin kur ai është kthyer dhe me një automatik ka shtënë mbi ta.

Kliko per me shume info

Ata kishin shkuar në fshatin Shëlli për të hapur rrugën, pasi autori e kishte zaptuar atë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.