Kush është shqiptarja, një prej 12 femrave më të bukura në botë?

0

Një femër shqiptare është renditur mes 12 femrave më të bukura në botë dhe ajo është një modele me të vërtetë për t’u pasur zili.

Kliko per me shume info

Bëhet fjalë për të renë Tika Camaj, e cila po kthehet në një prej femrave më seksi në planet.

Ka qenë revista Wap Mag, ajo që ka bërë këtë klasifikim.

Tika i ka bërë të gjithë për vete në sfilatat e fundit me veshje intime për Victoria’s Secret.

Ka praktikuar artet marciale dhe ka qenë kampione në Taekwondo në rini.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.