Hajdutët tentojnë të thyejnë rezidencën miliona dollarëshe të David Beckham (FOTO)

Kliko per me shume info

David dhe Victoria Beckham janë lënë të shqetësuar pasi një grup vjedhësish të veshur me maska u përpoqën të thyenin rezidencën e tyre Cotswolds.

Policia u njoftua në shtëpinë e çiftit prej 6 milionë dollarësh në Great Teë, Oxfordshire, të premten e kaluar pasi ekipi i tyre i 24 orë i mbikëqyrjes së sigurisë vuri re ndërhyrës në kamerat CCTV të pronës, shkruan DailyMail.

Kliko per me shume info

Ngjarja ka qenë e mbajtur e fshehtë deri më tani./lajmifundit.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.