Dy gratë “tërbojnë” qytetin, heqin gjithçka dhe ulen në stol për qejfin e tyre (VIDEO)

0

Dy gra shkaktuan një trazirë pasi u mbuluan me luleshtrydhe dhe u ulën në një stol në një rrugë me shumë lëvizje.

Gratë, të cilat nuk janë emëruar, tërhoqën një turmë të shikuesve të hutuar në qendër të qytetit të Manchesterit të mërkurën, shkruan DailyMAil.

Kliko per me shume info

Ata u ulën në lakuriq vetëm para kohës të drekës – dhe kishin vendosur edhe pak bukë shtëpie në një tostë me bateri./lajmifundit.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.