Celularë të fshehur në top futbolli, dështon tentative origjinale në burgun e Lezhës

0

Një tentativë origjinale për të pajisur të burgosurit me mjete komunikimi, ka dështuar sot në burgun e Lezhës.

Punonjësit kanë konstatuar se gjatë orarit të ajrimit, nga jashtë është hedhur në ambientet e burgut një top futbolli.

Kliko per me shume info

Brenda topit janë gjetur 3 celularë, dy iphonë dhe një telefon tjetër tip Samsung. Po ashtu jane gjetur dy karikues dhe dy karta telefonike të pahapura.

Autoritetet kanë filluar hetimet për identifikimin e autorëve.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.