Basha: Rama-Xhafaj-Marku fabrikojnë prova ndaj kundërshtarëve

0

Kreu i PD-së Lulzim Basha nga selia blu ka akuzuar Edi Ramën, Fatmir Xhafajn, Arta Markun, Taulant Ballën e të tjerë eksponentë të PS, për komplote.

Sipas Bashës, Edi Rama ka ngritur një shtet privat, ku fabrikon prova ndaj kundërshtarëve.

Kliko per me shume info

Pjesë nga deklarata e Edi Ramës:

Dje Edi Rama e pranoi vetë ekzistencën e këtij shteti privat, kur deklaroi publikisht se ka një strukturë hetimore që i shërben atij.

Mbrëmë gjithë shqiptarët panë fytyrën e këtij shtetit privat.

Me drejtorin e Policisë e prokurorë që inskenojnë për të fabrikuar prova dhe për të mbrojtur kriminelë.

Dhe pse nuk u përmendën me emra, Edi Rama, Fatmir Xhafaj, Arta Marku etj., kanë komplotuar së bashku.

Ata janë bërë bashkë me një qëllim, për të mbrojtur Agron e Fatmir Xhafaj.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.