Vidhet pika e këmbimit në Vlorë, pronari ndjek hajdutët bashkë me policinë

Kliko per me shume info

Pronari i një pike këmbimi valutor ne Vlore eshte vene ne ndjekje te autoreve bashke me policine pasi biznesi i tij u grabit me dhunë në orët e vona të së dielës në lagjen “Bashkimi”.

Grabitësit kanë marrë forcërisht paratë pasi kanë goditur me sende të forta pronarin e pikës së këmbimit valuator.

Kliko per me shume info

Ende nuk dihet sa ka qenë shuma e grabitur, por policia lokale shkoi në vendin e ngjarjes dhe mësohet se është vënë në ndjekje të autorëve.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.