Mesazhi me unazë, Fejohet Rozana Radi?

0

Këngëtarja Rozana Radi aktualisht ndodhet në Itali me pushime dhe ka shperndare nje mesazh me unaze. Nga atje ajo ka publikuar imazhe të ndryshme në disa prej vendeve më të bukura italiane.

Mirëpo njëra prej tyre ka ngjallur dyshime për një fejesë të mundshme.

Kliko per me shume info

“Mjafton dashuria për të qenë e lumtur” shkruan pranë imazhit ku Rozi e ka vendosur edhe një unazë dume mos zbuluar detaje të tjera.

Kujtojmë se ajo ka 5 vjet që është në lidhje me Shpëtim Karakushin, me profesion oficer i
Policisë Gjyqësore pranë Prokurorisë së Rrethit në Tiranë./Lajmi

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.