Kim Kardashian e tepron në plazh: bluzë transparente dhe tanga!

0

Kim Kardashian ka ndjekur një dietë të rreptë dhe është stërvitur intensivisht, por kjo nuk është arsye që Kim Kardashian të shfaqet në plazh ashtu siç ka bërë këto ditët e fundit.

37-vjeçarja la më gojë hapur të gjithë gjatë një realizimi të një seti fotografik në plazhin e Majemit, në Florida.

Kliko per me shume info

Me tanga dhe bluzë të bardhë transparente, Kimi nuk i la aspak vend imagjinatës.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.