E rëndë, e zë bombola poshtë, vdes 3-vjeçari

0

E zuri poshtë bombola e gazit teksa luante, vdes fëmija trevjeçar në Mborje të Korçës.

Vogëlushi ishte lënë vetëm pa mbikqyrje, pranë lodrës së rrezikshme që peshoi mbi trupin e tij dhe i shkaktoi lëndime të rënda.

Kliko per me shume info

Edhe pse u dërgua me shpejtësi në spital, fëmija nuk mundi të mbijetonte. Incidenti fatal ndodhi rreth orën 11:25.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.