Amber dhe Dan “pushtojnë” Kretën me foto të nxehta!

0

Çifti simpatik i TOWIE është fotografuar duke pushuar në ishullin e Kretës në Greqi.

Amber Turner dhe Dan Edgar duken më të lumtur se kurrë më parë, teksa janë fotografuar krah njëri-tjetrit ne pishine duke u freskuar e relaksuar.

Kliko per me shume info

Dan nuk mund të qëndronte për asnjë momente larg të dashurës superseksi. Amber dukej e mrekullueshme teksa mbante veshur një “swimsuit” të bardhë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.